Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zatrzymane chwile


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tobie @Piotrekk85 życzę Arcyguru. Na emeryturze będziesz się marnował, jak i @Anonim. Macie sporą wiedzę i trzeba się nią dzielić z innymi użytkowaniami NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur- no teraz to dałeś czadu 😞 Uważasz, że będąc na emeryturze człowiek się marnuje? To ja Ci powiem, że gro emerytów spędza czas na czytaniu książek malutkim dzieciaczkom ( bo rodzice nie mają czasu na to z przyczyn różnych ) Bawią się z nimi, uczą je, spacerują, chodzą do kina, na place zabaw etc..

Za czasów mojej młodości tego nie było, podpierało się nosem by poświęcić jak najwięcej chwil po pracy swoim bajbuskom, by dzieciaki czuły bliskość rodziców, czuły się bezpieczne, a teraz hm - komputer, laptop, tablet, wypasiony smartfon  - tak najczęściej wygląda obecnie życie dorastających dzieci - i czyja to wina? wiedza to nie tylko zabawa w internecie Emotikon: Mrugający

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@wscieklaewka może inaczej, chodziło mi, aby Ci dwaj panowie: @Piotrekk85 i @Anonim nie odchodzili na emeryturę. Maj tu co robić i dużo zmieniać Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zatrzymane chwile


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka może inaczej, chodziło mi, aby Ci dwaj panowie: @Piotrekk85 i @Anonim nie odchodzili na emeryturę. Maj tu co robić i dużo zmieniać Emotikon: Mrugający


A Ty @ketrasaArtur jak spędzasz wolny czas ( bo do emerytury Ci daleko jeszcze ) z rodzinką - w końcu jesteś ekspert 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@wscieklaewka różnie, to zależy od sytuacji jaka się rozegra. Dziś jestem po południu w domu z rodziną. Jutro już są zajęcia dodatkowe, wiec e domu będę po 20-tej.

Jak jest więcej czasu wolnego od szkoły, to wypad za granicę lub gdzieś w kraju. Na chwilę obecną planuję trzecie podejście do Muzeum Tesli w Zagrzebiu i tak jakoś ten czasookres leci Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Jakiś rezydent, bez publikacji dekretów, nominacje jeneralskie przyznaje. A ja do takiego rezydenta się nie przyznaję. Same polubienia są spoko Emotikon: Bardzo szczęśliwy

jenerał.PNG

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  aleś tych gwiazdek nałapał 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , jak mnie kiedyś w czółko palnęło drewno na opał, to nie tyle gwiazdek ujrzałem...Panie Jenerale Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Teraz mając 6 gwiazdek... 6 w Lotto trafisz 😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zatrzymane chwile

@Anonim moje gratulacje panie jenerale. Tu chociaż masz gwiazdki udokumentowane Emotikon: Mrugający, a te chwilowe sie nie liczą, chodź czasem boli, przed ich zobaczeniem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , udokumentowaną, to jest moja gwiazdeczka. Ta kocica jest najlepszą moją łasiczką i gwiazdeczką. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam swoje osobiste zatrzymane chwile w kadrach aparatu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Za gratki jednak dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy