Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

A nie masz zgody na kontakty na email o charakterze obsługowym?
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?


Piotrekk85 napisał(-a):
A nie masz zgody na kontakty na email o charakterze obsługowym?

Mam, ale prędzej się diabła spodziewam, niż wszelkich istotnych informacji. Te są najwyraźniej najistotniejsze z pozycji newslettera, bo o niego ciągle zahaczam. Żadnej gazetki elektronicznej nie zamawiałem!

zgoda.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Ale to nie gazetka 😛
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?


Piotrekk85 napisał(-a):
Ale to nie gazetka 😛

@Piotrekk85, dlaczego tak zaciekle bronisz czegoś, co w skutecznym marketingu jest wykorzystywane ponad stan? Wpisz sobie newsletter-hub.com > http://freshmail.com/domain-information/
Prawdopodobnie trafiłeś na tę stronę internetową za pomocą linku wstawionego do wiadomości e-mail. Ta domena jest używana przez system FreshMail do zarządzania wysyłaniem wiadomości e-mail. FreshMail tworzy, utrzymuje i rozwija system e-mail marketingu, który umożliwia naszym klientom wysyłanie e-maili do subskrybentów zgodnie z prawem i najlepszymi praktykami w marketingu internetowym. FreshMail jest odpowiedzialny za technologię, która działa jako medium dostarczania wiadomości e-mail i biuletynów, ale klienci są odpowiedzialni za ich zawartość i jakość wykorzystywanych baz danych subskrybentów. Gdy tymczasem potwierdzenie zmiany warunków umowy przychodzi listownie. Właśnie dostałem dzisiaj. Dlaczego nie mailem ustanowionym do celów obsługowych? Ja zarządzałem w/w zmianami przez konto i także dla e-faktur oszczędzamy swoje pieniądze (też papier) oraz Puszczę Białowieską. Jestem więc subskrybentem, czy nie? Jeżeli ja zablokuję do celów obsługowych, to tak, jakbym co? Odciął się od operatora?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Bo wyraziłeś zgodę na to. Jak sam wkleiłeś screen są przykładowe sytuacje. Więc jak nie chcesz komunikatów, zawsze można wybrać NIE dla zgody.

Inna kwestia jak Orange skorzystania z narzędzia zewnętrznego. Owszem najczęściej podana platforma służy do marketingu, ale nie tylko. Komunikat o połączeniach nie ma charakteru marketingowego - nie ma tam żadnej propozycji usług, a jedynie ostrzeżenie.

A co potwierdzenia pisemnego listownie - nie wiem jak teraz, ale jakieś dwa lata temu jak pracowałem jeszcze w Orange można było wysłać ten papierek na maila a nie pocztą tradycyjną. Tylko przeklikanie tego "ustrojstwa" mi zajmowało 10 minut, nie mówiąc o pobraniu dodatkowych zgód od klienta (dla Orange to nie jest zgoda wyżej), więc wiem, że mało osób spośród doradców to stosowało. Jest jeszcze inna zgoda dla tzw. e-dokumentów.
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

@Piotrekk85, "przesyłanie informacji w formie elektronicznej pozwoli chronić środowisko" to jedyna rzecz, którą akceptuję i ciekawy jestem rozwoju sytuacji po wycofaniu zgody, bo z doświadczenia wiem, że dawna tepsa miała problem z interpretacją objaśnień. Niewiele się zmieniło. Popatrz, jak są rozwinięte i poszerzone zgody w aplikacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

I tak połowy nie ma. W aplikacji to większość zgód dotyczy reklam zewnętrznych partnerów i udostępnienia im informacji o rachunkach i usługach (czyli tzw. oferty).
Anonim

Nie dotyczy

Blokada na połączenia międzynarodowe w Orange?

Ty to widzisz z pozycji eks, a ja niepotrzebny balast do wciskania kitu i jest, jak jest.