Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nie dostaniesz takiego potwierdzenia. Jeżeli coś to najwyżej smsa przypominającego o konieczności zalogowania się do Mój Orange w celu spełnienia kryteriów konkursu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Mam pytanie odnośnie zgłoszenia. Okazało się, że dopiero w tym momencie zrozumiałam dokładnie zasady konkursu i że jest to szansa tylko dla "świeżaków". Dlatego mam pytanie, jeśli wysłałam swoje hasło, ale jestem stałym użytkownikiem aplikacji to moge wysłać je ponownie, tylko już z innego telefonu na karte, który nigdy nie logował się w tej aplikacji? Zaznacze, że ten numer funkcjonuje już przynajmniej od 5 lat i korzysta z niego bliska mi osoba, która nigdy nie skorzystała z tej aplikacji na swoim telefonie. Wystarczyw tym wypadku tylko pobrać aplikacje przed zakończeniem ostatniego etapu, zalogować się i wysłać zgłoszenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Tak możesz, dla świeżaków tzn dla osób, które dopiero zaczęły używać tej aplikacji. To że numer jest aktywny 5 lat to go nie wyklucza z tej zabawy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim, chyba nie do końca, według pracownika "Samsung" powinna być dołączona karta gwarancyjna i protokół wydania nagrody, pewnie zależy to od woli producenta, ale wolałbym mieć pewność, dlatego pytanie nadal aktualne.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Owszem powinieneś dostać protokół wydania nagrody i to jest podstawą do wszelkich reklamacji, to jest Twój "paragon". Oczywiście że jest to zalezne od wielu czynników - kto prowadzi konkurs, jaki sprzęt do wygrania (producent), etc.....Samsung jest profesjonalny pod kątem takich spraw, więc......gratuluję Samsunga neo czy S7???? Facebook??? Konkurs jesienny???


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Dziękuję, Zegarek, hasło Mój Orange.
Cóż protokołu nie dostałem, więc nasuwa się kolejne pytanie : skąd wziąć protokół?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czy po zaonczeniu konkursu będą gdzieś opublikowane zwycięskie hasła?
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Ha  myślę że NIE będą one opubllikowane.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ja dzisiaj wygrałem doładowanie za 30 zł 🙂 w konkursie Wakacje z Orange 🙂 Tam była fajna nagroda, voucher na wakacje na kwotę 30 000 zł, gratulacje dla Pani z Radomia 🙂 No i te Samsungi S7+ 🙂 Marzenie 🙂 Ale 30 zł też dobre 😜


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

 


Ha napisał(-a):

Czy jesli biore udział w konkursie to przyjdzie mi jakies potwierdzenie że moja hasło zostało przyjete? 


Cześć @Ha, pisaliśmy o tym na początku tematu, znaczy dlaczego nie wysyłamy potwierdzenia i wyświetla się ono tylko na stronie po dodaniu zgłoszenia - o tu masz skrót. Podobnie jeśli chodzi o sprawę publikowania zwycięskich haseł - każdy, kto wygrał może się pochwalić swoim hasłem, np. tutaj, a o tym dlaczego sami ich nie publikujemy napisaliśmy w tym temacie kilka strone temu, o tutaj.

 

Pies3nski napisał(-a):
Dziękuję, Zegarek, hasło Mój Orange.
Cóż protokołu nie dostałem, więc nasuwa się kolejne pytanie : skąd wziąć protokół?

Gratulacje, @Pies3nski! Sprawdzimy co z tym protokołem i jak organizowana jest sprawa gwarancji. Wrócimy tu z odpowiedzią (jutro lub w poniedziałek).

 

DRC1 napisał(-a):
Ja z pytaniem bo wygrałem iphone'a dzwonili do mnie z 2 tyg temu w poprzednim tygodniu ponownie dzwonili aby potwierdzić dane i nagroda miała przyjść do końca poprzedniego tygodnia. Posiadacie jakis nr tel czy coś gdzie mogę się dowiedzieć na jakim etapie jestem ?

@DRC1, wreszcie jakiś zdobywca iPhone'a się ujawinił! Gratulacje! 😄 Nic się nie martw o nagrodę, sprawdzimy co się dzieje z przesyłką i odezwiemy się do Ciebie na priv (jutro).

 

pablo_ck napisał(-a):

Ja dzisiaj wygrałem doładowanie za 30 zł 🙂 w konkursie Wakacje z Orange 🙂 Tam była fajna nagroda, voucher na wakacje na kwotę 30 000 zł, gratulacje dla Pani z Radomia 🙂 No i te Samsungi S7+ 🙂 Marzenie 🙂 Ale 30 zł też dobre 😜

No i to jest pozytywne podejście. Brawo, @Anonim! Może następnym razem będzie jeszcze lepiej! 🙂