Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.


Reznot napisał(-a):
Niestety zadne z piwyzszych nie jest rozwiazaniem.

@Reznot Ja nie mam żadnego iphone to nie sprawdzę Funbox 2.0 leży w szafie a korzystam z Asusa DSL-AC68U gdzie wszystkie problemy odeszły do lamusa. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 1

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Znalazłem rozwiązanie trwało to długo ale podziele się z wami jest banalne, Trzeba wejśc do funbox w opcjach wi fi  jest domyślnie tryb szyfrowania ustawiony na WPA/WPA/MIXED trzeba zmienić na WPA-2 -PSK/AES koniecznie na dole kliknąć zapisz, router rozłączy wszystkie sieci i należy ponownie się połączyć przez wi fi. Jeśli twój windows w komputerze pokazuje w okienku wi fi przy nazwie twojego routera czerwony X klikasz prawym przycisk myszki na tym czerwonym X i właściwości i tam ustawiasz szyfrowanie AES.

 

Ja miałem problem z łączeniem się iphone 5 poprzez wi fi z funbox gdzie każdy inny system doskonale się łączył jak i z każdym innym routerem mój iphone nawiązywał połaczenie poza funbox od orange

 

Pomoc dla was bo na Orange nie ma co liczyć, jak zadzwoniłem to uzyskałem odp. że to co zgłaszam jest jedynym przypadkiem z problemem ios że nie może łączyć się z siecią wi fi  i zero pomocy.

 

Pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Dzięki ! Pomogłeś i działa !


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Mam ipada który pomimo ustawienia na WPA-2 -PSK/AES w funboxie krzyczy o błędnym haśle 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

@pkilmasz sprawdź czy nazwy sieci WiFi są podane bez spacji? Czy sieci WiFi 2,4 GHz i 5 GHz mają różne nazwy?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Hej, nazwy są podane bez spacji, iphone łączy się normalnie, podobnie ps4 i tv. Problem jest tylko z ipadem.

Config funboxa w załączniku. Dzięki za odzew!

settings.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

@pkilmasz zakładam, że dobrze odczytałem screen-a. Masz nazwę sieci WiFi taką samą dla 2,4 GHz i 5 GHz? Jeżeli tak, to dobrze było by je rozdzielić, dodając np: do WiFi w SSID 5 GHz "5" lub "5G". Po zmianie restart routera i ponowne połączenie po WiFi.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Dzięki za radę, spróbuję jak tyllko wrócę z tyrki do domu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

@pkilmasz sprawdź i daj znać, czy zadziałało Emotikon: Mrugający


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Problem z połączeniem urzadzenia IOS z Funboxem 2.0.

Królu Złoty, działa, dzięki! 🙂