Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

czy droga jest usługa Orange energia , i jak to wygląda ?

96 ODPOW. 96
Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Anonim   a co przesyłowym jak  trwa instalacja energia Orange ile kosztuje np 300 kilobajtów ?   

Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Citi2017  o szczegóły to zapytaj, oddzwaniają, ja tam mam Tauron Polska Energia i nie narzekam 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Anonim  w Elblągu nie ma tourana a energia mnie wkurzyła mam chyba uszkodzony licznik  bo rachunki 250 zł za dwa miesiące a sąsiadka ma 4 pokoje 3 tv 2 lodówki pralka a płaci za dwa miesiące 150 zł a mnie za jeden pokój nalicza 250 zł jak zadzwoniłem na infolinie Energi obrót to sprawdzenie licznika 200 zł -.-

Anonim

Nie dotyczy

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Citi2017  te 150zł na miesiąc płacę za energię w domku, ale liczniki nowe to dobrze liczą, nie wiem jak to u ciebie jest, na sąsiadów nie patrz, jak rachunku nie pokarzą to mogą gadać cokolwiek, skoro jesteś niezadowolony z dostawcy, to dopytaj w Orange Energia co i jak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Orange jest tylko sprzedawcą energii a nie dystrybutorem który odpowiada za liczniki.

Orange na obecnie kilka promocji na sprzedaż prądu.

Ile zapłacisz to sprawa skomplikowana i zależy czy chcesz jeden rachunek czy mieć dwa.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Piotrekk85  ja pisałem o energia obrót że mnie oszukuje nie o Orange  co do Orange to chciał bym, poznać ceny  Energi i zasady działania 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

czy droga jest usługa Orange energia ?

Energa-Obrot nie może Cie oszukać. Za liczniki odpowiada Energa-Dystrybucja. Poczytaj sobie o prądzie że mamy podział na sprzedawców i dystrybutorów. Połowa opłat zależy od sprzedawcy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

czy droga jest usługa Orange energia ?

@Anonim co do licznika u mnie to czarny stary jak świat ma z 40 lat nie wymieniany a na infolinii upierają się że jest nowy  🙂