Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakup nowego komputera/laptopa nie tylko do gier

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Zakup nowego komputera/laptopa nie tylko do gier

Za artykułami Bartosza z blogu Orange nie jestem zainteresowany. Piszę głównie o grach, ale artykuł o zakupie laptopa gamingowego mnie zainteresował. Warto przeczytać przed zakupem, na co zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniego sorzętu.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/laptop-gamingowy-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2251
  • 12574
  • 58

Zakup nowego komputera/laptopa nie tylko do gier

Artur trzeba zwrócić uwagę na kartę graficzną oraz jej pobór prądu, moja 90W potrzebuje przy max obciążeniu, zasilacz mam 180W, RAM 16GB to minimum, dysk najlepiej 1TB, choć ja dodałem 2TB w drugie gniazdo, trzeba też opinie graczy poczytać, bo niektóre gamingowe laptopy mocno się grzeją, mój ma dobre chłodzenie i nie za głośne, to duża zaleta i cała pokrywa dolna się demontuje, więc łatwy do wytrzyszczenia z kurzu, czy modernizacji, co w innych laptopach nie jest często możliwe, bez poważniejszego demontażu, czasem producent plombuje, czy zabrania modyfikacji, jak to jest u Huawei 😎

Tak na marginesie, miałem pomysł, by zagościły w ofercie Orange, gamingowe laptopy, te dwa warte są uwagi😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2251
  • 12574
  • 58

Zakup nowego komputera/laptopa nie tylko do gier

@ketrasaArtur ciekawy jest MSI Vector 16 HX A14V (i9-14900HX, RTX4080, 32GB RAM, 1TB SSD, 2560x1600 240Hz), ale cena też 😃

Ja tam sobie nabyłem Asus tuf gaming f15 za 3,6k zł i czasem zagram w jakąś grę 😃

Za 12k zł złożył bym PC raczej, niż kupił laptopa, ale jak kto woli 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2251
  • 12574
  • 58

Zakup nowego komputera/laptopa nie tylko do gier

Artur trzeba zwrócić uwagę na kartę graficzną oraz jej pobór prądu, moja 90W potrzebuje przy max obciążeniu, zasilacz mam 180W, RAM 16GB to minimum, dysk najlepiej 1TB, choć ja dodałem 2TB w drugie gniazdo, trzeba też opinie graczy poczytać, bo niektóre gamingowe laptopy mocno się grzeją, mój ma dobre chłodzenie i nie za głośne, to duża zaleta i cała pokrywa dolna się demontuje, więc łatwy do wytrzyszczenia z kurzu, czy modernizacji, co w innych laptopach nie jest często możliwe, bez poważniejszego demontażu, czasem producent plombuje, czy zabrania modyfikacji, jak to jest u Huawei 😎

Tak na marginesie, miałem pomysł, by zagościły w ofercie Orange, gamingowe laptopy, te dwa warte są uwagi😎