Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

Cześć! Zależy mi na kupnie bardzo dobrego telefonu, który będzie bezproblemowo obsługiwał WiFi Calling w Orange poza granicami Unii Europejskiej. W związku z tym, że do tej pory korzystałem z Samsunga Galaxy S7 w ofercie na kartę i zamierzam przejść z tej oferty na abonament dla firm, proszę o poradę jaki telefon wybrać. Na pewno z góry przekreślam markę Huawei ze względu na brak usług Google. Wykluczam też jakiegokolwiek Iphone'a, bo interesują mnie wyłącznie smartfony na Androidzie. Tak naprawdę, biorąc pod uwagę listę telefonów obsługujących WiFi Calling sporządzoną przez Orange, pod uwagę biorę Samsunga Galaxy S21 5G dual sim i Samsunga Galaxy S20 FE 5G dual sim. Tego drugiego tylko ze względu na to, że ma procesor Snapdragon zamiast Exynosa - który z nich powinienem wybrać?. Powiedzcie mi też, czy telefony marek takich jak OnePlus czy Oppo, mimo braku obecności na liście WiFi Calling Orange, mogą obsłużyć tę usługę? Ciekaw też jestem, czy w telefonie z dual sim, mając dwa numery Orange na abonament, każdy z nich będzie działał w ramach WiFi Calling poza EU? Trochę pytań mi się nazbierało, ale będę bardzo wdzięczny za odpowiedź - pozdrawiam! 🙂

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman dla mnie najlepiej sprawują się Samsungi i tą markę polecam. Jeżeli kasa nie gra roli, to proponuję wybrać najlepszego. Modele, podane w temacie jak najbardziej będą działały prawidłowo, tylko dodam, że musi go być abonament  Z moich testów wynika, że dwie karty SIM działają na jednym urządzeniu. Czasami trzeba chwilę poczekać, zanim się połączą do usługi WiFi Calling.

Ważne też, aby dostawcą internetu nie blokował WiFi Calling, bo takie tematy też się pojawiały na NO, ale to chodziło chyba głównie o kraje Afryki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  przychylam się wypowiedzi kolegi @ketrasaArtur nic dodać, nic ująć.

Co do marek OnePlus czy Oppo osobiście nigdy nie brałem ich pod uwagę...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@ketrasaArtur @slav72 , a na którego z tych dwóch smartfonów byście się zdecydowali - Samsung Galaxy S20 FE 5G dualSIM czy Samsung Galaxy S21 5G dualSIM? A może polecilibyście mi jeszcze inny model, na którym zadziała WiFi Calling? Dodam, że raczej unikam smartfonów typu S21+ czy S21Ultra, bo nigdy nie lubiłem smartfonów, które nie mieszczą się do kieszeni. Będę wdzięczny za podpowiedź 🙂

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

Samsung Galaxy S20 FE 5G😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman tak samo jak @Anonim 

Samsung Galaxy S20 FE 5G 👍

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@ketrasaArtur  bratanek  ma tego Samsunga i śmiga jak ta lala 😄

Ja tam firmowego iPhone 12 sobie chwałę 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  osobiście posiadam i polecam S20 FE i powiem tak że w tej kwestii nic mi więcej nie potrzeba 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@slav72 @Anonim @ketrasaArtur , czyli stawiacie go wyżej od tego najnowszego flagowca, Samsunga Galaxy S21 5G dualSIM? Jak rozumiem, z tego względu, że S20 FE 5G dualSIM ma Snapdragona zamiast Exynosa, tak? I jeszcze jedno pytanie... jak on się mieści w kieszeni? Nie jest za duży?

Anonim

Nie dotyczy

WiFi Calling poza EU - jaki telefon wybrać?

@Clashman  ze względu na procesor i wielkość 😄