Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 0

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?


@slav72napisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@drw_47napisał(-a)

nie no, chyba dobrze 🤔
Zrzut ekranu 2021-12-03 120322.png

 

screen nie pokazal wszystkiego. Nad "Przez 24 miesiące" jest jeszcze informacja: Płatne w ratach 0%: 50,00 zł/mies.


@drw_47  z tego co pokazałeś to wnioskuję że raty za sprzęt 24x50zł + abonament 24x50zł i wtedy to wygląda bardziej realnie, zresztą wejdź na czat lub zadzwoń na infolinię aby się upewnić.


Czyli jest tak jak napisałem powyżej, koszt abonamentu + cena urządzenia. 

Edit. 

Niby cena tego zegarka super, bo ze zwrotem od Samsunga faktycznie wyjdzie siedem stówek, ale... no właśnie poczytałem opinie i bateria w nim to porażka.


też czytałem o baterii... ale po pierwsze pewne rzeczy zostały skorygowane przez kolejne aktualizacje, a po drugie tylko na początku jest to dość odczuwalne, a pozniej sam zegarek zaczyna odpowiednio zarzadzac procesami w tle i wtedy ten czas do kolejnego ladowania się wydluza

 

o jedna rzecz sie troche boje - przechodzenie zegarka w tryb samolotowy, awaryjnhy w trakcie rozmowy przy rozmowie bez polaczenia z komorka. Zobaczymy

 

a jeszcze wracajac do abonamentu - w praktyce bede za niego placil mniej bo mam jeszcze lova i za laczenie uslug nalicza mi sie rabat 20 zl.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 0

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

Np. taki post na temat zegarka, i pewnie tu jest haczyk.

Arti_Kn_Pl_0-1638557415696.png

 


wlasnie mam takie obawy, zobaczymy co z tego wyjdzie

jak sie wkurze to oddam 😬

przesyłka idzie inpostem


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 0

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?

nie jest tak źle
zegarek już ma wgrany extra esim, testowa rozmowa przeprowadzona, dziala - nie wylaczyl się

zgłoszenie wyslanie do Samsunga 😉

 

a jak myslicie dlaczego Samsung w takim zgloszeniu prosi o wycięcie kodu z pudelka? Na pewno ma w tym interes, ale jaki? 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?

@drw_47  dziwne, przecież takie wycięcie kodu spowoduje zniszczenie pudełka (a może o to chodzi, bo jeżeli zwrot sprzętu, bo na przykład już mi się nie podoba to tylko w oryginalnym opakowaniu - tylko co wtedy ze zwrotem kasy od Samsunga, czy trzeba go też zwrócić 🤔).

PS.

Jak zgłaszałem się do zwrotu kasy za zakup telefonu A52s 5G to zgłoszenie było wykonywane online z przesłaniem do Samsunga skanu faktury za zakup i nic więcej nie żądali.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 0

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?

pudelko nie jest jakos bardzo przez to zniszczone, nadal sie nada na przesylke zwrotna w razie W


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 45
  • 0

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?

no i przyszło potwierdzenie od Samsunga, że zwrot 0,5k otrzymam do 3 tyg

TO LUBIĘ 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm eSIM gdzie tu jest haczyk?

Każdy kupuje co lubi. Ja kupiłem Huawei Wath 3 Pro eSim za prawie 1800 i nie żałuje. I w rozmowach żadnych przerw nie mam, nic się nie nagrzewa.