Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

Jak w temacie.

Orientuje się ktoś czy Samsung S20+ z oferty ORANGE to DUAL czy SINGLE sim?

Chodzi o wersję 5G oczywiście.

 

Pozdrawiam

10 ODPOW. 10

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@Magnificus 

 

Z tego co się orientuję to ten model będzie Dual Simem,tylko trochę w innej formie niż zwykle.

1.Slot na kartę Nano SIM (fizyczna)

2.Wbudowany czip na kartę E-SIM,którą można aktywować tylko w Orange lub Orange Flex.

 

Szczegółowy opis co to jest E-SIM i jak aktywować masz w linku  :

https://www.orange.pl/view/esim#dlaciebie

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

S20 ma zapisane w specyfikacji, że ma fizycznie single sim + eSim, najprawdopodobniej S20+ również, też ze względu na to, że dual simy zazwyczaj mają w nazwie zawarte dual sim. Jednak nic nie jest potwierdzone na ten moment, trudno dać jednoznaczną odpowiedź


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

Witam.

 

  • Brzmi swietnie ale czy to oznacza ze bede mogl uzywac esim 1 numer fizyczny sim 2 numer i karty pamieci jednoczesnie? To dla mnie dosc wazne...

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@Magnificus 

 

Tak,jeden numer na karcie fizycznej,drugi numer na karcie wirtualnej.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@Magnificus piszesz, że zależy Tobie bardzo, aby telefon obsługiwał dwa numery. Uważam, że na tym modelu, może być problem z obsługą standardowej SIM i eSIM. Osobiście proponowałbym się wstrzymać, aż ten model pojawi się na rynku i pojawiają się opinie co do możliwości korzystania jednocześnie ze standardowej SIM + eSIM.

Obecnie podawana jest informacja, aby telefon obsługiwał standardową SIM + eSIM, musi również obsługiwać DUAL SIM. Model S20+5G nie posiada DULAL SIM, więc układ SIM (jeden numer) + eSIM (drugi numer) może nie zadziałać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

2 problemy:

Chce zamowic w przedsprzedazy wiec nie bede mial jak sprawdzic...

No i jest wersja dual i single sim tego modelu... pytanie ktora oferuje orange bo na stronie o tym info brak. A kupic chce w Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@Magnificus też sprawdzałem. Brak jakichkolwiek informacji na ten temat. W internecie znalazłem opis, że najprawdopodobniej będzie o model z jedna standardową kartą SIM i eSIM. Jeżeli faktycznie taki model pojawi się w sprzedaży w Orange, to raczej może zestaw z dwoma numerami nie zadziałać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@ketrasaArtur 

No to moze ktos z Orange sie wypowie?

Bo to problem przy zakupie w moim wypadku. No i zadzwonie na infolinie Orange po 8.00 dzisiaj z tym pytaniem. Ale wolalbym odpowiedz na pismie od kogos. Czasu malo bo promocja do 8.03 tylko.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Samsung Galaxy S20+ 5G - czy to dual SIM?

@ketrasaArtur 

A @DawidOrange  twierdzil ze to zadziala jeden esim a drugi zwykly sim jednoczesnie... ciekawe skad mial te informacje i czy to pewne.