Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

Wcale nie ironicznie. Gdybym musiał kupić telefon w trybie awaryjnym z dnia na dzień, mam upatrzony właśnie Nord 2. Popatrz na te zestawienia i recenzje. Jest również o kategorii "fotosmartfony".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent


@WiktorLnapisał(-a)
 nie wspiera volte i vowifi a to zapomniałem dodać też must have, wioska pod Rzeszowem, zasięg nie taki dobra

@WiktorL pamiętaj zatem, że jeśli korzystasz z  telekoma Orange aby na wybranych słuchawkach działały te usługi to telefony powinny być zakupione w sklepie pomarańczowych i być na liście wspieranych przez nich Telefony_VoLTE_Wificalling.pdf (orange.pl), inaczej możesz się "poślizgnąć", jest sporo tematów na forum o niedziałających powyższych usługach właśnie z powodów o których wspomniałem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

tak Slav72 czaje to, właśnie po to doprecyzowałem, że volte i voiwifi to must have dzięki za linka


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL  więc u ciebie zawęża się poszukiwanie telefonów, Samsung i iPhone, nawet bez brandu Orange, będzie Volte i Vowifi, Motorola ma słabo, nowe modele bez wsparcia dla volte i vowi-fi, podobnie inne marki , trzeba z listy wspieranych w Orange kupować, by nie było problemów.

Tak na marginesie brat miał Samsung S10+ przez 2 lata i zero problemów z telefonem, teraz ma Samsung S22 5G i też działa jak trzeba, volte i vowifi działa w Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

To po wszystkich za wychodzi że najelpszą opcją jest samsung s21 FE i podejrzewam że je zamówie 

dzięki za pomocne komentarze


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL  słuszny wybór 😉