Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy może spaść cena telefonu ?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Słucham? Nie bardzo rozumiem treść Twoje posta. 

Box nie wchodzi w grę. Interesuje mnie przedłużenie umowy i S10+. Nie będę kupował kota w worku, zważywszy na fakt, że edycję z plusem pewnie dają do co 30 pudełka. O co chodzi w tą dostępnością ?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@medzik, ja wierzę iż jesteś bystrzacha. Jak przeglądasz oferty, to nie pojawia Ci się nigdzie wyskakujące okienko, że zadzwonimy w ciągu 28 sek? Ty coś sprawdzasz i wybierasz, podajesz numer do kontaktu, a z działu sprzedaży oddzwaniają. Poza tym, nikt Cię nie zmusza do brania kota w worku. Nawet nie można Ci nic podpowiedzieć?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

No dobrze ale po co mam rozmawiać z konsultantem skoro zaproponuje mi to samo co jest na stronie?

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Skąd wiesz? Ja uważam, że skoro tak tajemniczo to wygląda, mają jakiegoś asa w rękawie. Jak nie skorzystasz z darmowego telefonu, to się nie przekonasz. Każda tak objęta "tajemnicą" oferta, to na pierwszy rzut oka wygląda, jak kot w worku-dopóki sam go "nie rozwiążesz". 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Wystarczy , że już do mnie dzwonili i są nawet gorsze oferty niż mogę sobie wybrać. Nie mówiąc już o botach na czacie co wybierają gotowe formułki i piszą w kółko to samo.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Twoja wola i wybór też 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@Anonim   Tak mają, ofertę specjalną na podtrzymanie klienta tylko nie zawsze konsultant da, albo za przeczy, że jest taka.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Najlepiej co zrobić? Wypowiedzieć umowę?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kiedy może spaść cena telefonu ?

@medzikSam Lubie się dogadać z operatorem co do oferty uda się lub nie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Kiedy może spaść cena telefonu ?

Mi się nie udaje z nimi dogadać.