Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

W jaki sposób wejść w posiadanie tego urządzenia w danym kolorze i odpowiednią pamięcią? Czy salony orange mogą mieć takie urządzenie na stanie? Czy mogą zamówić lub odłożyć na prośbę klienta? Jeśli byłby na stronie sklepu orange.pl to kiedy są nowe dostawy? Czy tylko pozostaje odświeżanie strony? 

8 ODPOW. 8

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

Obserwuj sklep Orange 😎

Salony w pobliżu też warto odwiedzić 😃

Ja jestem praktyczny i bym kolorowe etui kupił 😎

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

@mattanja nikt nie poda na forum takich informacji. Tu na wzajem pomagają sobie użytkownicy, natomiast nikt z użytkowników nikt nie posiada informacji o dostawach sprzętu do sklepu Orange.

Zostaje idświeżanie strony oraz ewentualne sprawdzanie salonów. Masz link z adresami salonów Orange:

https://salony.orange.pl/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

W sklepie Apple są od 7199 zł w czterech kolorach i pamięć wedle życzeń. Pewnie do Orange zawitają jak jaskółka na wiosnę😊

Flex ma, ale bez dopisku Max-1TB 5G-9869zł, a z 256 GB 5G za 7239zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

Zabrakło mi czasu na edycję, więc piszę jeszcze raz.

@mattanja 

spójrz dokładnie w ten wycinek, bo jeden jedyny raz udało mi się otworzyć ten link orange.pl/esklep/smartfony/Apple/iPhone-14-Pro-max-1TB-5G?q=iPhone%2014%20Pro%20Max-reco

Pokazało mi się tylko pole do przycisku "Dokończ zakupy z konsultantem". Ponowne wklejenie linku

orange.pl/esklep/smartfony/Apple/iPhone-14-Pro-max-1TB-5G?q=iPhone%2014%20Pro%20Max-reco

pokazało mi cały ten obszar z informacją, że produkt jest niedostępny. Ale! ta słuchawka jest i jest także na samym dole druga słuchawka z napisem: "Apple.JPGChcę kupić-oddzwońcie". Co Ci szkodzi wykonać to połączenie? Pierwsza słuchawka będzie płatna. Ta na dole...nie gwarantuje, że oddzwonią. Bo jak faktycznie nie ma w sklepie, to klapa. Dokładnie przyjrzyj się obramowanym obwódkom, w jakiej konfiguracji mi to wyskoczyło za pierwszym razem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?


@mattanjanapisał(-a)

W jaki sposób wejść w posiadanie tego urządzenia w danym kolorze i odpowiednią pamięcią? Czy salony orange mogą mieć takie urządzenie na stanie? Czy mogą zamówić lub odłożyć na prośbę klienta? Jeśli byłby na stronie sklepu orange.pl to kiedy są nowe dostawy? Czy tylko pozostaje odświeżanie strony? 


@mattanja , według mojej wiedzy, przy składaniu zamówień w sklepie, a tę można tylko zamówić online, jest wielka szansa, że staniesz się posiadaczem smartfona. Informację, że go nie ma na stanie, uzyskasz tylko i wyłącznie po przejściu procesu zamówienia zgodnego z krokami, które musisz Ty wykonać. Ze swej strony pocieszę Cię, że w aplikacji Flex doszedłem do etapu bezpłatnej rozmowy na jutro w godz. 9:00-10:00, ale nie próbowałem jednorazowej wpłaty. Mało tego, bo tylko dzisiaj byłby dostarczony kurierem do paczkomatu!. Decyzję musisz podjąć sam, bo nawet jest jedna dosyć pozytywna opinia po zakupie przez klienta.Screenshot_20221111-174018[1].jpg

Anonim

Nie dotyczy

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

Sklep może mieć na stanie - trzeba szukać. Mogą zamówić ale muszą być dostępne - obecnie nie ma. Raczej nie ma opcji, że Tobie odłożą. 

 

A z czystej ciekawości spytam - dlaczego zależy ci na zakupie w Orange? 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

Żona później go dostanie, więc już teraz musi być złoty 😛


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Jak zdobyć iPhone 14 Pro Max?

Raty 0% i bez BIKu co przy nadchodzących zakupach sprzętu do wykończenia domu ma duże znaczenie.