Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność tabletów w Orange online


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Dostępność tabletów w Orange online

Witam kiedy będą dostępne inne tablety na sklepie Orange online, ponieważ teraz jest tylko samsung galaxy tab s 6, w ofercie internetowej. 

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dostępność tabletów w Orange online

@Guma89 nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Trzeba na bierzaco sledzic strone sklepu Orange i wypatrywac swieżych dostaw🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Dostępność tabletów w Orange online

Myślałem że tu z Orange też odpisują 😉 Ale dziwne jest to że z internetem jest tylko jeden tablet samsunga, a np. Do abonamentu komórkowego, jest samsung, iPad ale niestety i tu nic więcej nie ma, w plusie też słabo. Chciałem kupić huawei mediapad t5, w plusie jest ale okrojony, a miałem chęć się przenieść do nich w Orange 15lat a im nie zależy. Internet lte nieograniczony 1mb/s po wykorzystaniu pakietu to śmiech na sali w dzisiejszych czasach. Dwa lata temu porobili mnie tak że zamiast mi podnieść do 10mb/s jak się umawialiśmy to mi zrobili tak samo 5mb/s a teraz nie ma innej oferty jak 1mb/s. 

 

_____________

* Wpis edytowano – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność tabletów w Orange online

@Guma89 z tabletami Samsunga to u każdego operatora cienko. Od 2-3 lat Samsung proponuję coraz mniej tabletów. Więcej jest dostępnych Marek i nie u operatorów, tylko na wolnym rynku. Do oferty internetowej widać, że od dłuższego czasu jakieś pojedyncze sztuki są dostępne. Kiedyś był dużo większy wybór. Obserwuję oferty w Orange jak i we fiolecie podobna sytuacja.

Trzeba obserwować ofertę, ale widać, że coraz trudniej znaleźć ciekawy, interesujący tablet.

 

P. S.

Pracownicy Orange też się pojawiają na forum NO, najczęściej wolnym czasem, często odpowiadają jak jest organizowane AMA, to odpowiadają Experci z daneho działu.