Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd zamówienia bez rozwiązania


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

ale to jakim cudem moja koleżanka kupiła mając 0 wiarygodności nie będąc klientem orange

Anonim

Nie dotyczy

Błąd zamówienia bez rozwiązania


@domnaskrajunapisał(-a)

ale to jakim cudem moja koleżanka kupiła mając 0 wiarygodności nie będąc klientem orange


Jeśli kupuje się tani sprzęt w sklepie Orange, to jak najbardziej, @domnaskraju  ty wybrałaś bardzo drogi telefon i się nie dziwię że jako nowy klient, zamówienie zostało odrzucone.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

kupowała dokładnie ten sam, tylko w większej konfiguracji GB wiec był jeszcze droższy 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd zamówienia bez rozwiązania

Zakup był teraz czy dawno, bo teraz w Orange zaostrzona weryfikacja, inna sprawa że klient może być już w systemie Orange, pomimo że obecnie startuje jako nowy, bez wglądu i szczegółów z weryfikacji, to tylko zgadywanie, konsultant też nic nie powie, tylko że zamówienie zostało odrzucone, jak naprawdę chcesz ten telefon, to może na kogoś z rodziny co ma abonament, innej drogi nie widzę, sam na firmę przygarnąłem gro rodziny 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

kupowała go wczoraj. niestety nie mam kontaktu z rodzina wiec odpada...

Anonim

Nie dotyczy

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju  to miała fart lub była już w systemie Orange, jeśli system ci odrzuca zamówienie to nic nie zrobisz, trzeba wziąść sam abonament, po czasie dobrać telefon, bo upustów jakiś ekstra przy umowie + telefon nie ma, za to bywają promocje na telefony i to jest bardziej korzystne.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

No właśnie podpisywałam umowę w zeszłym miesiącu kiedy tych telefonów jeszcze nie było a teraz jestem w potrzebie telefonowej, nie chce tez kupować jakiegoś taniego bo od zawsze jestem na IP i po prostu wiem, ze się sprawdzają i nie muszę ich wymieniać co roku tylko co 3 lata. A znów nie opłaca mi się go brać w jakimś normalnym sklepie na raty bo to wychodzi prawie 1,6k więcej 

Anonim

Nie dotyczy

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju  to masz duży problem, można za miesiąc próbować w sklepie Orange, ale system weryfikacji może być uparty, jedyna opcja to szukać sklepu gdzie ten iPhone jest najtańszy i kupić na raty. Tak na szybko spojrzałem i w podobnej cenie jest w Media Expert, pewnie inne sklepy też coś koło tego, 1,6 k zł to spora przebitka i nikt tyle nie przepłaci, topowy model iPhone z takim upustem (1,6k zł) w Orange? Podrzuć link to może się skuszę 😉