Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

neostrada do 80 Mb/s z telewizją


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Witam, od wielu lat jestem klientem jednej z platform cyfrowych i w związku z tym, że kończy mi się umowa myślę o zmiane na usługę Internet + telewizja (pakiet love). Dzwoniłem do BOK i dostałem info, że w mojej kamienicy jest dostęp do neostrady 80mb/s. Proszę o kilka informacji czy taka telewizja internetowa się nie zacina, oglądam najczęściej mecze i takie zacinanie pewnie by mocno przeszkadzało, do tego dzieci oglądałyby Netflixa. Czytałem też na forum, że jest opcja internet + tv satelitarna, czy to jest bezpieczniejsza jakościowo opcja i czy dodatkowe pakiety np. canal+ są dostępne w tej opcji. 

13 ODPOW. 13

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Telewizja się nie zacina a prędkość internetu zależy od lini.Telewizja satelitarna będzie zawsze lepszą opcją.Netflix będzie działał.W razie potrzeby służę pomocą.Pozdrawiam.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Gdzie można przeczytać info nt internet + tv sat bo na stronie Orange nie ma informacji. Czy dekoder jest od Orange czy trzeba mieć swój i czy pakiety typu Eleven i Canal+ są dostępne w tej opcji? 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Dekoder dostajesz od Orange.A jeśli chodzi o pakiet telewizyjny to możesz wybrać z puli orange bądź z nc+ na umowę w Orange.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Jeśli pomogłem to oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Zadzwonię jeszcze do BOK w sprawie szczegółów i cennika. Jeśli będę miał wątpliwości to pozwolę sobe jeszcze popytać. Jeśli wszystko będzie jasne to zamknę teman. Na razie bardzo dziękuję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

@ppawel21: oferta z tv sat jeśli pod Twoim adresem jest tp w wersji kablowej nie jest tzw. ofertą promowaną. Nie wszystkie promocje są dostępne w wersji tv sat+neo (np. pakiet tv z oferty orange tv). Sugerowałbym wtedy kontakt z doradcą na infolinii/czacie sprzedażowym/w salonie. Przez www jej samemu nie zamówisz.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

ok, dziękuje. Właśnie dzwonię, ale nie odbierają będę próbował. Do mojego budynku dochodzą kable telefoniczne ale nie wiem czy to tp czy dialog, nie mieliśmy w mieszkaniu tel stacjonarnego.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

Na jaki numer dzwonisz ?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

neostrada do 80 Mb/s z telewizją

dzwoniłem na 801 234 567