Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

Dzień dobry,

 

Istnieje możliwość posiadania dwóch kart e-sim w ramach jednej oferty Orange flex?

Chciałbym jednocześnie mieć esim w iPhone i drugą w Apple Watch.

 

Pozdrawiam,

m

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@marv1nek w ofercie FLEX możesz mieć dwie karty SIM przypisane do konta głównego. Sam wybierasz w aplikacji, czy to są tradycyjne, czy eSIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@marv1nek w ofercie FLEX możesz mieć dwie karty SIM przypisane do konta głównego. Sam wybierasz w aplikacji, czy to są tradycyjne, czy eSIM.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

Świetnie, dziękuję za informację 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@marv1nek Pamiętaj tylko, że jak będziesz chciał dołączyć kolejne numery do oferty Rodzina, to tam możesz mieć tylko jedną kartę SIM. Nie da się dodać dodatkowej.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@ketrasaArtur Chciałbym przenieść 3 numery od innego operatora do Orange. Zależy mi na tym aby mój numer główny był eSim na dwóch urządzeniach. Pozostałe dwa numery mogą posiadać tradycyjną kartę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@ketrasaArtur To co planuje jest możliwe?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@marv1nek jeżeli chcesz mieć pod jednym kontem, to jak najbardziej, możesz przenieść pozostałe numery do oferty Rodzina na standardowych kartach SIM. Przy najniższym abonamencie będziesz miał rozmowy i SMS-y i MMS-y na tych numerach, natomiast z konta głównego będzie trzeba przydzielać GB.

 

W przypadku, jak byś kiedyś chciał do tych numerów dołożyć dodatkową kartę, to trzeba będzie przenieść do konkurencji i ponownie wrócić do FLEX na konto główne z innym adresem e-mail. 

 

Tu masz więcej informacji dotyczące oferty FLEX Rodzina:

https://flex.orange.pl/oferta/rodzina


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

eSim w ramach jednej oferty Orange flex

@ketrasaArtur Super dziękuję za informację. Mam pytanie jeszcze co do kodu polecającego i przeniesienia numerów.

Obecnie okres rozliczeniowy mam od pierwszego do ostatniego. Jeśli chciałbym teraz przenieść numery z miesięcznym wyprzedzeniem to dzień przeniesienia numerów ma być 30 listopada czy 1 grudnia?

 

Kolejna rzecz jest taka, czy warto przenieść pierwsze numery na kartę w Orange a później każdy z tych numerów przenosić osobno do flexa aby otrzymać bonus 50 zł?