Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamowienie telefoniczne


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zamowienie telefoniczne

@Mala3 w tarkcie realizacji czyli ze kompletuja Twoje zamowienie i przygotowuja do wysylki. Trwa to okolo 2-3 dni robocze. 

Czas dostarczenia zamowienia do domu to w wiekszości do pięciu dni roboczych od momentu zamowienia. Jak przesyłka będzie gotowa i przekazana firmie kurierskiej, to zapewne się zmieni status i otrzymasz numer paczki od kuriera


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Zamowienie telefoniczne

Dzięki .  Pozostało mi czekać 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zamowienie telefoniczne

@Mala3 skoro na infolinii potwierdzili Ci ze zamowienie w trakcie realizacji to czekaj cierpliwie😁


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Zamowienie telefoniczne

Nadal nie mam nic 

Żadnej wiadomości na email ani SMS

 

______________

* Wpis edytowany - scalono 2 posty - moderator Bartłomiej


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zamowienie telefoniczne

@Mala3 Czy dysponujesz numerem zamówienia? Czy próbowałaś się skontaktować z infolinią pytając o jego status?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Zamowienie telefoniczne

Tak już wszystko rozumiem owa pani nie wpisała w system zamówienia tzn zrobiła mnie w balona z tym że mam czekać na kuriera w poniedziałek.  Poszłam do salonu pan powiedział że żadnego zamówienia nie było.  

 

Ja mam inne pytanie ile czasu mogę czekać na odpowiedz czy moge wziąść telefon  . Dzisiaj w salonie byłam i pan jeszcze odpowiedzi nie miał.  Kazał dzwonić i zadzwoniłam ale też nie było odpowiedzi? Ile mogę czekać 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zamowienie telefoniczne

@Mala3 Na jaką odpowiedź czekasz, bo nie bardzo rozumiem?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Zamowienie telefoniczne

Na same przeniesienie numerów było wszystko ok pozytywnie ale przy wydrukowaniu papierów coś nie było w połowie dostępne.  Coś takiego


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 0

Zamowienie telefoniczne

Konsultant dzwonił chyba do doradzcy i powiedział że może zakup awaryjny zrobić i moje pytanie jaki jest czas oczekiwania na odpowiedz