Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak

Witam

mój tato przed świętami był bombardowany telefonami z Orange ws przejścia na pakiet OL (korzysta z Neo 10M oraz POTSa). Po sprawdzeniu oferty zgodził się na OL (TVsat, Neo, VoIP) + telefon Samsung J3 za 1 zł. Dotychczas korzystał z modemu ZTE W300. Dziś kurier przywiózł umowę (na IPTV !!!!!!!!) i regulamin promocji. Nie przywiózł urządzeń ani telefonu. Zadzwoniłem więc na 505 a tam konsultant powiedział, że bardzo dziwne, że nie ma urządzeń, natomiast telefon nie przysługuje ponieważ zamówienie zostało wprowadzone 2.01.18 (podobno telefony były dostępne dla zamówień do 28.12.17). Zadzwoniłem więc na numer załączony do umowy (jakiś nr komórkowy, inny od oficjalnych numerów infolinii Orange). Tan uzyskałem informację, że urządzenia jak i telefon zostaną dosłane w terminie do 18 dni od dnia podpisania umowy. Proszę zatem o info co to za kanał sprzedaży, jakie urządzenia powinni przysłać, czy Samsung J3 przysługuje (czy to tylko chłyt matketindody) i czy jest możliwość w trakcie trwania umowy OL zmiany IPTV na TVSAT?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak

Ten samsung dodawany jest jako gadżet za 1 zł, a nie przez bezpośrednią sprzedaż. Dostarczony jest do miesiąca. Co do reszty sugerowałbym kontakt z BOK http://orange.pl/kontakt bo nikt tutaj nie ma wglądu w info na Twoim koncie klienta

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak

Ja dostałem Samsunga J3 w około tydzień po podpisaniu umowy na Orange Love. Płatne 1zł kurierowi przy odbiorze.

Natomiast razem z umową dostałem dekoder do IPTV. Funboxa nie otrzymałem z uwagi na to, że już go posiadałem do neostrady.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak

jezeli na iptv to pewnie opcja na vdsl 80Mb/s chyba ze na adsl 20Mb/s. sprawdz i powiedz

jezeli vdsl to monter podjedzie tylko po co puszczali dostarczenie umowy kurier a sprzet przez montera. to sa jedynie moje domysly.

Jezeli umowa byla wprowadzona w styczniu (TEL000.... jest ze stycznia) to juz tego gadzetu nie ma. chyba ze ktos mial "na stanie" i da od siebie 😉

nic wiecej na boku nie powiedzieli? przeciez widac co macie tam wprowadzone, co ze sprzetem itd


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Zamówienie Orange Love w kanale telefonicznym - przyszła umowa, sprzętu brak

@Hugo jak skończyła się Twoja historia i czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to prośba o oznaczenie jednej - najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy