Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Witam,

 

Posiadam obecnie Orange Love w wersji standard. W styczniu kończy mi się umowa i chciałbym korzystać już jedynie z internetu stacjonarnego (pakiet nie jest mi już potrzebny). Czy w przypadku wypowiedzenia OL oraz zawarcia nowej umowy na sam internet, nadal będę miał naliczany rabat utrzymaniowy? Obecnie wynosi on 10 zł przy każdej fakturze.

Słyszałem, że rabat obowiązuje przy przedłużaniu umów. Tutaj przedłużenie jako takie nie występuje.

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Cześć!

 

Wydaje mi się, że nie. Nie zdziwiłbym się, jakby działało to jak zupełnie nowa umowa.

Podam swój przykład od jednego z dostawców telewizji satelitarnych. Po 2 latach umowy chciałem zmienić pakiet na inny. Musiałem najpierw umowę wypowiedzieć, i tego samego dnia podpisałem drugą, na pakiety które chciałem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Cześć!

 

Wydaje mi się, że nie. Nie zdziwiłbym się, jakby działało to jak zupełnie nowa umowa.

Podam swój przykład od jednego z dostawców telewizji satelitarnych. Po 2 latach umowy chciałem zmienić pakiet na inny. Musiałem najpierw umowę wypowiedzieć, i tego samego dnia podpisałem drugą, na pakiety które chciałem. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Masz rację. Rozpakietowałem Love i zostając przy samym internecie, wspomniany rabat nie będzie mi już przysługiwać.

Ciekawe czy w przypadku przedłużenia umowy za dwa lata znowu go uzyskam. No ale to na razie melodia przyszłości...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

@Luis  obecny rabat utrzymaniowy przy gołej neo to -5zl. Nikt nie wie co będzie za dwa lata.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Czy wspomniane rabaty utrzymaniowe figurują w jakichś regulaminach / cennikach, gdzie byłoby dokładnie rozpisane komu, kiedy i w jakiej wysokości przysługują? Szukałem na własną rękę, ale nic nie znalazłem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

@Luis  nie.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Zdaje się że chyba nie ma już rabatów utrzymaniowych, za 20 dni kończy mi się umowa na sam internet i jedyne co słyszę od dzwoniących konsuli to oferta cennikowa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

Dziwna sytuacja. @PARANOJA pisze o 5 zł, @slav72 że w ogóle rabatu już nie ma, a ja będąc wczoraj w salonie w innej sprawie, dopytałem przy okazji o wspomniane rabaty i doradca potwierdził, że są nadal i przy 'gołej' Neostradzie wynosi on 10 zł. Trzy źródła i trzy różne wersje.

 

Dla mnie osobiście fakt, że te rabaty nie są ustandaryzowane w żadnych dokumentach, jest lekko niezrozumiały.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

@Luis ja tylko przytoczyłem fakt, że podczas wielu telefonów od konsuli z propozycją przedłużenia internetu pytając ich o rabat utrzymaniowy zgodnie twierdzili że nie ma i tylko oferta cennikowa. Skoro piszesz że w salonie mają rabaty to jutro po drodze wstąpię i dopytam o ofertę dla mnie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Wypowiedzenie umowy, zawarcie nowej a rabat utrzymaniowy

@slav72OK, to proszę podziel się potem tym, co Ci powiedzą. Nie jeden raz byłem w sytuacji, że inne informacje uzyskuję od konsultanta na infolinii, inne na czacie, a jeszcze inne osobiście w salonie 😄