Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon domowy, jak obecnie wygląda oferta?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 32
  • 130
  • 1

Telefon domowy, jak obecnie wygląda oferta?

 

Czesc, mam kilka pytań dt. telefonu domowego w Orange.

https://www.orange.pl/view/telefon-domowy?footerlink=true#telefon-domowy
Pan z infolinii powiedział, ze pod moim adresem są możliwości techniczne, wiec:
1. Czy jest to oferta na tradycyjny telefon analogowy tj. zostanę podłączony do centrali miejskiej i dostaje numer miejski, tak jak za czasów TPSA?
2. Jeśli tak, to czy mogę poprosić technika, żeby wybrał numer, czy zostaje on przydzielony przypadkowo z puli dostępnych numerów na centrali i nikt nie ma na to wpływu? (Kiedyś miałem numer z końcówką 8056, czy jest możliwość żebym miał go teraz).
3. Czy jeśli chciałbym przenieść mój obecny numer stacjonarny, czy jest konieczna wizyta w salonie (chodzi o osobę starsza).
4. Jeśli w mieszkaniu był kiedyś zamontowany telefon od TPSA, czy jest konieczna wizyta technika w mieszkaniu?
5. Wiem, ze kiedyś byłem podłączony do centrali Alcatela, czy wszystkie usługi dostępne kiedyś tj. budzenie, domowy SMS itd., czyli wszystkie usługi z centrali są nadal dostępne, tak jak kiedyś?

6. Czy nadal wspierane jest wybieranie impulsowe, tak, aby stary telefon z tarcza działał?

 

________________
* Przeniosłem z działu Inna oferta + doprecyzowałem temat wątku – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Telefon domowy, jak obecnie wygląda oferta?

@grzes711 wciąż jest możliwość podłączenia normalnego telefonu analogowego . Warunkiem jest pozytywny wywiad techniczny i linia do samego lokalu( Orange odchodzi od wykonywania nowych przyłączy z dużymi kosztami wykonania) 

Przydział numeru jest przypadkowy, ale dopytaj w trakcie składania zamówienia, bo może uda się coś wytargować z konsultantem. Ja ugadałem prosty. 

Przeniesienie zamów na infolinii. 

Po autoryzacji klienta powinni przyjąć bez problemu. 

Technik i tak musi zestawić połączenie na mieście w szafie i w Twoim budynku, więc musi zweryfikować poprawność podłączenia do lokalu. 

Część usług jest dostępna, ale nie wszystkie. Warto doczytać na stronie Orange

Na telefonie analogowym nadal jest dostępne wybieranie impulsów, ale nie na wszystkich obiektach centralowych. Przeważnie jest DTMF

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Telefon domowy, jak obecnie wygląda oferta?

@grzes711 wciąż jest możliwość podłączenia normalnego telefonu analogowego . Warunkiem jest pozytywny wywiad techniczny i linia do samego lokalu( Orange odchodzi od wykonywania nowych przyłączy z dużymi kosztami wykonania) 

Przydział numeru jest przypadkowy, ale dopytaj w trakcie składania zamówienia, bo może uda się coś wytargować z konsultantem. Ja ugadałem prosty. 

Przeniesienie zamów na infolinii. 

Po autoryzacji klienta powinni przyjąć bez problemu. 

Technik i tak musi zestawić połączenie na mieście w szafie i w Twoim budynku, więc musi zweryfikować poprawność podłączenia do lokalu. 

Część usług jest dostępna, ale nie wszystkie. Warto doczytać na stronie Orange

Na telefonie analogowym nadal jest dostępne wybieranie impulsów, ale nie na wszystkich obiektach centralowych. Przeważnie jest DTMF

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 135
  • 631
  • 14

Telefon domowy, jak obecnie wygląda oferta?

@grzes711 odnosnie pkt 2. tzw. instalacja z konkretnym numerem jest mozliwa bezpłatnie, o ile numer nie zostal w miedzyczasie zajety lub zarezerwowany pod inna instalacje i jest z puli numeracyjnej Orange. Konsultant nie powinien robic pod gorke.

ad 3. Przeniesienie mozliwe jest przez salon.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620