Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

Cześć! Mam dwa numery na kartę w Orange, a także jeden numer na kartę w Play. Chciałbym je wszystkie przenieść na abonament w Orange, a następnie wraz z internetem Orange Światłowód dokonać cesji (wtedy już umowy łączonej) na firmę. Czy mogę liczyć na jakąś korzystną propozycję w związku z chęcią przejścia z karty na abonament (firmowy)? Przy okazji dopytam, lepsze oferty są w salonach czy przez infolinię? Będę bardzo wdzięczny za poradę.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

Najpierw przerejestruj numery na firmę, a potem dopiero przejdź do abonamentu. Cesja płatna 50 zł, przerejestrowanie numeru 20 zł, w salonie jak będziesz podpisywał umowę na abonament firmowy i trafisz na kumatego konsultanta to przerejestruje je za darmo. W salonach pytaj o Biznes Eksperta - maja różnego rodzaju kody rabatowe, na opłatę aktywacyjną, ratę na telefon itp.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

@Arti_Kn_Pl , nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Najpierw te trzy numery na kartę mam przerejstrować na firmę, zanim przejdę z nimi na abonament firmowy? Jeśli tak, to jakie znaczenie ma tu kolejność działań? Czy przeniesienie tych numerów od razu na abonament firmowy nie byłoby możliwe?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

@Clashman uważam tak samo jak @Arti_Kn_Pl. Jak już masz numery na firmę, to do abonamentu firmowego uzyskasz lepszą ofertę. Nie da się bezpośrednio przenieść z oferty na kartę z indywidualnego klienta na abonament firmowy. Jest niezgodność danych.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

@ketrasaArtur @Arti_Kn_Pl , serdeczne dzięki za pomoc! Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy cesję tych trzech numerów na firmę i przeniesienie ich na ofertę abonamentową dla firm, mogę załatwić przy okazji jednej wizyty w salonie Orange? Czy cesja zostanie dokonana od ręki, czy potrzeba na to czasu?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)

@Clashman powinno dać się załatwić podczas jednej wizyt w salonie. Osobiście polecam takie sprawy załatwiać w salonie firmowym, nie partnerskim. Warto też dopytać się o doradcę biznesowego.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Przeniesienie numerów z karty na abonament (firmowy)