Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan mobilny a usługi dodatkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Plan mobilny a usługi dodatkowe

Cześć,

 

Interesuje mnie oferta Plan Mobilny 75, ale telefonu używam w głównej mierze do internetu, stąd dwa szybkie pytania:

1. Czy do oferty mogę dokupić opcję "szczęśliwe godziny"? Widziałem, że pojawia się ona najczęściej w kontekście ofert na internet mobilny, czy przy abonamencie komórkowym da się coś zdziałać?

2. Czy do takiej oferty można dokupić dodatkową kartę SIM, która służyłaby wyłącznie do transferu danych (wsadziłbym ją do modemu)?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Plan mobilny a usługi dodatkowe

@Khazarus  w twoim planie komórkowym nie ma takiej opcji, jak szczęśliwe godziny, internet domowy LTE ma to. To jest oferta typu data dane mobilne tylko, bez rozmów głosowych. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Plan mobilny a usługi dodatkowe

@Khazarus  w twoim planie komórkowym nie ma takiej opcji, jak szczęśliwe godziny, internet domowy LTE ma to. To jest oferta typu data dane mobilne tylko, bez rozmów głosowych. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Plan mobilny a usługi dodatkowe

@Anonim Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. Kurde, trochę szkoda, bo z drugiej strony słyszałem, że w ofercie internetu mobilnego nie można dokupić video passa... Koniec końców musiałbym mieć obie usługi. No nic, pomyślę nad tym.

Anonim

Nie dotyczy

Plan mobilny a usługi dodatkowe

@Khazarus  nie da się mieć wszystkiego w jednym planie komórkowym 😎