Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Neostrada


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange Neostrada

Witam! Mam problem z moim dotychczasowym internetem 200/20 swiatłowód z beznadziejnej firmy, który nie zapewnia mi stabilnego połączenia z serwerami gry. Mianowicie przycina mnie kiedy gram w Cs:go zgłaszałem problemy z routingiem dostawcy ale on ma to głęboko gdzieś, zazwyczaj największe problemy pojawiają się pod wieczór kiedy maja mocno przeciążoną  infrastrukturę. Raczej nie ma problemów z pingiem/lossem tylko z jakimiś przycięciami lagami które ustępują w nocy. Chce zmienić ten internet ale w okolicy dostępny jest tylko orange neostrada czy jest sens zmienić? Widziałem masę opini na internecie gdzie ludzie narzekają na pingi/loss ale to są stare posty. Czy orange neostrada do 10Mb jest wgle wstanie konkurować z tym internetem chodzi mi o stabilność? Dodam jeszcze, że jestem bardzo zaawansowanym graczem który liczy na maksymalną płynność i satysfakcje z gry


fgfdgfdgfdgfdgdfg.JPG
8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Orange Neostrada

@Patryke1 niema sensu zmieniać na Neosteadę. Zresztą nie wiadomo,czy w centrali są wolne porty, Orange nie inwestuje w miedź, a internet 10 Mbit/s będzie miał dużo gorsze parametry, niż obecnie Twoje łącze światłowodowe.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange Neostrada

@ketrasaArtur Można prosić o rozwinięcie "Zresztą nie wiadomo,czy w centrali są wolne porty"? Zgłaszałem usterki wiele razy raz mówili przeciążenie raz nie ich wina, a teraz przez wirusa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Orange Neostrada

@Patryke1 jeżeli chcesz zamówić Neosteadę, to musi być gdzieś linia telefoniczna wpięta. Sygnał jest puszczany z centrami po przez  odpowiednie porty kablem miedzianym do Twojego routera w domu.

 

Miedź ze światłowodem nie ma co konkurować.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1269
  • 3036
  • 31

Orange Neostrada

@Patryke1  porty pewnie są więc nie ma co się tym martwić.

Może stabilność na neo lepsza ale gorsza prędkość.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange Neostrada

@PARANOJA No wiec własnie tu jest problem niech sobie bedzie ping 10 więcej ale żeby mi sie nie lagował internet o to chodzi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Orange Neostrada

@ketrasaArtur Tak swiatłowód>miedź tylko że mój dostawca ma bardzo słaby routing gdzie mnie laguje to nie ma sensu grania nawet w porach wieczornych


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1269
  • 3036
  • 31

Orange Neostrada

skad wiesz ze u Ciebie jeste tylko oplcja do 10mb/s?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Orange Neostrada

@Patryke1 według mnie,  na Neostradzie będziesz miał jeszcze gorzej, niż obecnie. Poszukaj w swojej okolicy sąsiada, znajomego, który ma jeszcze Neosteadę i sprawdź jak się dogadasz, jakie ma osiągi internet po miedzi. To będzie najlepsze porównanie.