Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love + komórka


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Orange Love + komórka

Przedwczoraj miałem telefon od konsultanta Orange z propozycją  przejścia z Funpacka na Orange Love i dołączenia do pakietu istniejącego telefonu komórkowego. A myślałem że tylko nowy abonament...

Oferta dość logiczna tylko... w zasadzie niewiele zmienia, usługi te same.  Fakt że wg słów konsultanta zyskam 20zł/mies. Czy zyskam  - nie wiem , pewnikiem okaże się na rachunkach, ja już na tych orange-wyliczankach się gubię...

  Czekam na kuriera, poczytam umowę (kurier oczywiście będzie się burzył) i pewnie podpiszę.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love + komórka


Jozefg napisał(-a):

Przedwczoraj miałem telefon od konsultanta Orange z propozycją  przejścia z Funpacka na Orange Love i dołączenia do pakietu istniejącego telefonu komórkowego. A myślałem że tylko nowy abonament...

Oferta dość logiczna tylko... w zasadzie niewiele zmienia, usługi te same.  Fakt że wg słów konsultanta zyskam 20zł/mies. Czy zyskam  - nie wiem , pewnikiem okaże się na rachunkach, ja już na tych orange-wyliczankach się gubię...

  Czekam na kuriera, poczytam umowę (kurier oczywiście będzie się burzył) i pewnie podpiszę.


@Jozefg  ja już w marcu "przesiadłem się" na orange love, de facto polegające na włączeniu do Fun Packa posiadanego numeru komórkowego... wszystko gra, chociaż wtedy musiałem dopytywać, czy można bez brania nowego numeru. Zdecydowanie jest na tym oszczędność... w praktyce o wysokość abonamentu na komórkę.