Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free czy abonament


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Orange Free czy abonament

Popatrzyłem na oferty na abonament i zaciekawila mnie jedna z nich, ponizej, z telefonem S20 Ultra chcialbym uzyskac info pelne info o tym zestawie i samej ofercie , o co chodzi z cena (na koncu) o co tam chodzi , jak wygląda tam.oplata abonamentu 55zl z rabatem 35 zł i właśnie dlatego mnie interesuje , ale nie wiem o co chodzi z ta cena jak to zostalo naliczone i ile ostatecznie sie placi .

Jak ta oferta (bez telef) wygląda w praktyce, ile płaci się za rozmowy SMS, Internet, jakie progi, ile za pakiet i jak to się rozlicza ?

Czy mogę doładować konto jeśli skończą mi się środki,  obecnie mam Orange Free.

Opłata abonamentowa:

55,00 zł/mies.

Internet w telefonie:

bez limitu GB15 GB z pełną prędkością


223,00 zł x 24 raty

+ 499,00 zł na start

Do koszyka

 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange Free czy abonament

@Frugo jeżeli bierzesz telefon z jednym abonamentem, to opłaty masz naliczane 55 PLN za m-c + rata za sprzęt. W tej cenie masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y + pakiet GB. W przypadku abonamentu przychodzi faktura do opłaty w kolejnym okresie rozliczeniowym.

 

Opłata 35 PLN dotyczy kolejnego numeru, który dostaniesz ze zniżką.

 

Możesz wziąć sam telefon na raty nie rezygnując z oferty na kartę. Dostaniesz plan ratalny do spłaty, ale cena telefonu będzie nieco inna niż w abonamencie. Tu nawet jak zrezygnujesz z numeru w Orange, to raty dalej pozostają do spłaty. 

 

edit:

Nie wiem, czy ja dobrze liczę, ale kilkakrotnie sprawdzałem i liczyłem, wychodzi mi, że w ofercie bez abonamentu telefon S20 Ultra jest tańszy niż w abonamencie. Różnica jest nieduża, ale zawsze kilka PLN zostaje w kieszeni.