Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta nowy klient


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Oferta nowy klient

Witam, interesuje mnie kompletna instalacja nowego Internetu w mieszkaniu w bloku w standardzie FTTH stacjonarny (bez LTE) z nowym routerem i cala infrastruktura techniczna (kabel, połączenia itp) O prędkości min. 300 MB/s ok.50 - 100MB/s z szyfrowanie na wysokim poziomie i wysokim poziomie zabezpieczeń przed włamaniem, posłucham, przejęciem itp. obsługujący także telefony 

  • technologia (sprzęt, który otrzymujemy w ofercie, w miarę najnowszy i porządny sprzęt z wysokim poziomem zabezpieczeń bezprzewodowy router Wi-Fi)
  • dodatkowe usługi (ochrona internetu, gratisowy, przestrzeń w chmurze, ulgi na abonament)
  • opłaty dodatkowe (aktywacja, serwis, itp.)
  • okres umowy 12 mies.
  • Internet symetryczny .
4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Oferta nowy klient

@Frugo  gro tego ma klient biznesowy, ba korporacyjny, co do ochrony, to już trzeba by ekstra usługę, na cały etat informatyka, 600Mb/s pobieranie i 100Mb/s wysyłanie (klient indywidualny 69,99zł), ale bez tych specjalnych usług (podsłuchem/ przejęciem), jest w Orange Cybertarcza, więc teoretycznie jest ochrona, ale sprzęt też musi być odpowiednio chroniony i to już w gestii użytkownika.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Oferta nowy klient

@Frugo klient biznesowy czy indywidualny? Jeżeli firma to proszę o kontakt na priv. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Oferta nowy klient

@bwlodar  dojezdzasz do klienta czy wszystko przez telefon?


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Oferta nowy klient

@PARANOJA  dojeżdżam kwestia umówienia. Na pisz do mnie na priv to wyślę ci oficjlane namiary do mnie. Przez forum nie można. :cathappy: