Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla firm


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37141
  • 1374

Oferta dla firm

Skąd i dokąd chcesz przenieść? To duża firma czy jednoosobowa działalność gospodarcza?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

Jest to spółka. Obecnie mam 4 numery w play dla firm i 3 numery w t-mobile na osoby prywatne które się zastanawiam czy właśnie nie przenieść. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

i jeśli w firmie mam 3 udziałowców to mogę posiadać 7 numerów. Czy to będzie problem podczas rozliczania, czy może do tego się doczepić skarbówka? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37141
  • 1374

Oferta dla firm

Jeśli chodzi o przenoszenie numeru na firmę w formie spółki, ważne jest by numer NIP i REGON zgadzał się u starego operatora z danymi podanymi u nowego. Przy osobie prywatnej weryfikowany jest numer PESEL.

Musisz sam wybrać czy lepiej zrobić cesję lub przerejestrowanie u obecnego, czy przenosisz na osobę prywatną i u nowego robisz cesję lub przerestrowanie. Musisz sprawdzić co się bardziej opłaca i co jest bezkomplikacji. Bo jeśli spółka jest osobowa, to w Orange do zarejestrowania prepaida (numeru na kartę) na taką spółkę musisz zebrać wszystkich wspólników w salonie (co może być trudne).

Co do skarbówki i rozliczeń - Orange wystawia fakturę na dane zgodne z KRS lub CEiDG. Możesz ew. wystawić notę itp itd, ale to już musisz jakiegoś księgowego podpytać.