Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 86
  • 291
  • 0

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

Love mini 95+4,99, Standard 120+10,98, a Extra 170+10,98 sam światłowód 70. W ramach akcji "więcej za więcej" zwiększono pakiet internetu w telefonie. Napiszcie jak bardzo podobają Wam się nowe ceny usług

 

 

 

 

 

_____________________

*Edytowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

Mnie te zmiany nie dotyczą, bo już nie mam żadnego abonamentu w Orange. W tym roku w kwietniu zapłaciłem ostatnią fakturę. Obecnie tylko oferta na kartę i FLEX.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 86
  • 291
  • 0

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

zastanawia mnie brak najdroższego pakietu Love Premium z Canal+ i pakietem Polsat Sport Premium. Czyżby przestał być oferowany? @ketrasaArtur trzeba sprawdzić czy flex też nie podrożał 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

@kovalskybobi we FLEX na początku roku zlikwidowany został najtańszy plan, co dla niektórych osób korzystających z FLEX-a oznacza podwyżkę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 104
  • 0

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

Rozumiem inflację, ale w inflacji użytkownicy też ograniczają usługi. 

I tak -> Orange Love Standard z 1 Gb/s zamierzam zamienić na Orange Love Mini z opcją 300 Mb/s. 
Telewizję będę miał z Canal+ Online (druga rodzinna umowa) lub z Polsat Box (druga rodzinna umowa). 

Zobaczymy jaka niebawem będzie opcja przedłużeniowa na Standard...

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł


@kovalskybobinapisał(-a)

Love mini 95+4,99, Standard 120+10,98, a Extra 170+10,98 sam światłowód 70. W ramach akcji "więcej za więcej" zwiększono pakiet internetu w telefonie. Napiszcie jak bardzo podobają Wam się nowe ceny usług

 

 

 

 

 

_____________________

*Edytowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.


to nie jest akcja więcej za więcej tylko więcej za to samo i tyczy się to opcji samego internetu, internet+tv+voip oraz internet+voip. w tych ofertach klient dostaje podwyżkę i nie ma w tym nic więcej!

te podnoszenie GB w komórkach to tylko pretekst aby podnieść ceny za usługi. ja tak to widzę
nie wiem na co komu tyle GB w komórce jak w domu ma ftth no ale takie trendy w telko że trzeba kreować zapotrzebowanie na więcej za więcej.
@kovalskybobi  nie zapominaj że dochodzą jeszcze opłaty na sieciach hurtowych +4,99zł/mc oraz na domkach +20zł/mc

powiem to kolejny raz, konkurencja śmieje się z orange i dziękuje za to że może sprzedawać taniej swoje usługi na sieci OPL/SI  niż sam orange 😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

@PARANOJA u mnie lokalny drożej ma 1Gb/s niż Orange i nie mam alternatywy, ma Orange sieć robić, ale pewnie za rok czy dwa, bo tylko zachęcali w tamtym roku, teraz cisza.

Logiczne że przy inflacji operatorzy chcą zarobić i podnoszą ceny, mój zmienił ofertę i wszystkim zmienił opłatę, dodali TV i jak nie pasi, to rozwiązywali w Maju, trzeba było zaakceptować i wybrać nową ofertę, dobrze że online szło to zrobić.

Tak w temacie to te Love staje się nieopłacalne, lepiej mieć usługi osobno i nr telefonu gdzieś indziej, teraz FLEX lepiej wypada, jak dali promocyjny pakiet bez limitu GB 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

@IreneuszCD  jeżeli pojawi się konkurencja to Twój operator zmieni cenę jestem tego pewien. 
też nie twierdze że orange jest najdroższym operatorem w PL ale pewnie w TOP5 to się mieści 😋
inflacja to teraz ulubione słowo telekomów. widzę że są tacy którym ta inflacja nie przeszkadza aby prowadzić biznes i proponować nadal te same kwoty co przed tym całym kryzysem. pytanie na czym to sobie odbijają.
może i te lovy byłyby opłacalne gdyby nie te bzdurne dodatkowe opłaty za routery za dekodery za linie. ciekawe za co następnym razem trzeba będzie płacić 😃 dziś można lova tak skonfigurować że wychodzi taniej niż trzepak. i tak sobie myślę ale o co chodzi ...🤔


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Nowe ceny usług w Orange, w ramach akcji więcej za więcej :) np. Love Standard 130,98 zł

@PARANOJA teraz jedynie u wirtualnych OP jest jeszcze tanio (rozmowy i GB), reszta dżwiga ceny i zapisy przeciw Inflacji ma, jak zechcą to mogą podnieść ceny i umowa będzie nadal prawomocna, OP internetu zabezpieczają się inaczej, co roku zmieniają ceny i nowi mają drożej, tym co cyrograf się skończy, też zmienią jak będzie koniec terminu cyrografu, dodają jakąś usługę i tyle, wszystko legal, odwoływanie się gdziekolwiek nic nie zmieni, więc wątpię by lokalni dostawcy netu, zrównali cenami z większymi, jak się da to starają się zarobić jak najwięcej, u mnie ten plus, że mogę mieć własny router, ONT dają swój i tyle, nie trzeba wymyślać bajek by dali ONT, jak mają na stanie, to na 2 dzień zamontują i jest za darmo, bo routery co mają, to 10 zł miesięczna opłata i dekoder do TV też tak samo.