Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 24.08


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nowa oferta od 24.08

@Piotrekk85 Zobaczymy, według tego co napisane jest, dostanę 1Gbit bez dodatkowych kosztów...ale czy warto na rzecz FB3.0? Sam nie wiem... Będą to długie dni... orange-23082018.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 24.08

Szkoda, że Orange ma beznadziejną narrację prowadzoną przez telepolis. Podobno nie wszystko się zgadza, zobaczymy pod koniec tygodnia. Ma być duża aktualizacja softu, może będą inne zmiany? Mam nadzieję, że ktoś w końcu poleci w Orange za takie wycieki... ale pewnie nie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nowa oferta od 24.08

@Piotrekk85 tzw. wyciek kontrolowany Kot pokazuje język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 24.08

Wątpię. Poza tym informacje są niepełne więc nie wiem czy takie sianie zamętu było celowe. Na 4 dni siądzie sprzedaż. Klientom należą się pełne i rzetelne informacje łącznie z cennikiem i regulaminem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowa oferta od 24.08


@Piotrekk85napisał(-a)
W akademikach (przynajmniej w Olsztynie) to raczej nie można mieć kablówki. Nie wiem jak w innych miastach. To raczej dedykowane na różne stancje. Poza tym jeśli to ma być oferta na rok - to jest za długa, max 9 miesięcy, ew. z jakąś elastyczna formą rozwiązania.

Student ma być student i może mieszkać gdziekolwiek, niekoniecznie w akademiku 😉

Natomiast to "Do prawidłowego działania Internetu 1 Gb/s klient będzie potrzebować komputera z procesorem klasy Intel Core i7, dyskiem SSD i podłączeniem przewodem UTP" - co to ma być???

Albo to "Klienci, którzy nie zgodzą się na wymianę modemu i przestanie im działać Telewizja lub nie zgodzą się na zmianę prędkości, będą mogli rozwiązać umowę bez kary." - to 300MB może być za mało do telewizji???


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nowa oferta od 24.08

@bluesmanniak Wzmiankę o procesorze rozumiem. Zdziwiłbyś się jak ludzie biorą takie szybkie łącza, a potem narzekają, a okazuje się że sprzęt nie wyrabia. Najlepsi są tacy, co biorą 300 Mbit, a kartę sieciową mają 100 Mbit.

Jeżeli chodzi o drugą kwestię, to nie chodzi o prędkość połączenia tylko pewnie zmiany w platformie TV. Trzeba czekać do konferencji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 24.08

To pierwsze akurat jest jasne. Jeśli nie masz procesora klasy Core i5 to chyba na dziś 600 mega ciężko doświadczyć.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowa oferta od 24.08

No tak, wiem o czym piszecie, ale "Do prawidłowego działania..." to brzmi, jak by od teraz do światłowodu nie można było podejść ze słabszym komputerem! I jeszcze wymagane SSD 🙂 Mało kto przecież bierze, by śmigać z takimi maksymalnymi szybkościami, raczej by można było swobodnie korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie. Dla mnie bardzo zniechęcająco to zabrzmiało...

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 24.08


@bluesmanniaknapisał(-a)

No tak, wiem o czym piszecie, ale "Do prawidłowego działania..." to brzmi, jak by od teraz do światłowodu nie można było podejść ze słabszym komputerem! I jeszcze wymagane SSD 🙂 Mało kto przecież bierze, by śmigać z takimi maksymalnymi szybkościami, raczej by można było swobodnie korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie. Dla mnie bardzo zniechęcająco to zabrzmiało...


Oby FB3 utrzymał po kablu tą prędkość, bo bebechy nie ma nazbyt mocne, i5 w PC wystarczy, mam i5 2400 i 4 rdzenie wykręcone do 4,4 GHz, ssd to dziś standard, więc gro PC da radę, jedynie tańsze płyty główne trzeba doposażyć w kartę sieciową 1Gb/s (koszt 50zł).

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 24.08

Już od dawna w jednym Warszawski anemiku studenci maja możliwości od 100 do 600 Mb jeszcze nic nie wiedza o 1GB