Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada + TV.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Neostrada + TV.

Witam,

Postanowiłam, że podpytam tutaj, bo tułam się od czatu z konsultantem do infolinii (punktu nie dane mi było odwiedzić). Posiadam Neostradę, na moim adresie do 20mb/s, brak możliwości wzięcia światłowodu. Chciałabym do tego dorzucić najbardziej podstawowy pakiet TV z racji braku możliwości zamontowania satelitarnej, ale konsultanci uparcie proponują mi połączony pakiet światłowód + TV w kwocie 90zł (obecnie za samą Neostradę płacę 70zł), na mój komentarz, że oferta raczej dotyczy światłowodu niż kochanej Neostrady zbaczają z tematu mimo, że sami sprawdzili, że na podanym adresie nie ma możliwości technicznych na światłowód, co by na niego przejść. Zapytałam też, co stanie się z obecną umową po dołożeniu TV, na infolinii uznali, że będzie to modyfikacja i nie wpłynie ona na czas minimalny umowy, a na czacie konsultant był przekonany, że będzie to widniało jako nowa umowa na 24 miesiące. Jestem w trakcie oczekiwania na przeniesienie usługi i chciałabym się z kopyta wziąć za zamówienie telewizji, co by monter (który jak wiadomo szybciej będzie na nowej usłudze niż przeniesieniu starej) przy okazji podpiął internet. Jak się na to zapatruje forum?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Neostrada + TV.

W ramach obecnej lojalki z zachowaniem cen promocyjnych nie. Poza promocją ceny są kosmiczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Neostrada + TV.

Dokupienie samej tv nie jest możliwe. Musi to być pakiet neo+tv lub neo+tv+voip (ew w Love dodatkowo z komórką). Jest to nowa lojalka na wybrany okres - rok lub dwa lata.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Neostrada + TV.

Więc nie ma możliwości zmodyfikowania umowy tak, żeby zrobić z niej Neo + TV?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Neostrada + TV.

W ramach obecnej lojalki z zachowaniem cen promocyjnych nie. Poza promocją ceny są kosmiczne.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Neostrada + TV.

A na ile masz obecną umowę? Może roczna umowa będzie lepsza?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 2
  • 0

Neostrada + TV.

Umowa była założona we wrześniu na dwa lata, dlatego chciałam TV "dokoptować".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Neostrada + TV.

To niestety nie da rady. Ew na rok ale to zależy czy system przepuści zamówienia. Poza tym jak jesteś w trakcie przeniesienia usługi to jednocześnie nie da się dokupić tv. Musisz poczekać aż jedno zamówienie będzie zrealizowane, a dopiero kolejne.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Neostrada + TV.

Skoro we wrześniu, to całkiem niedawno.

Robi ci to jakiś problem, że umowa wydłuży się o 5 miesięcy?

 

W twojej sytuacji najlepszy będzie LOVE 4w1 za 99zł.

Korzyści są sporo większe, a to tylko niecałe pół roku.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Neostrada + TV.

@hederath To ja przypomnę istotną zasadę panującą na NO:

Pokaż szczegóły
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Bardzo szczęśliwy robot