Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

Dzień dobry

 

Pewnie nie do końca rozumiem "polityki" ofertowej Orange, ale nigdzie nie widzę oferty na kartę na sam internet. Chciałem tak naprawdę najtańszym i jak najprostszym sposobem sprawdzić jaki będę miał "zasięg" i jakie prędkości LTE od Orange'a w moim domu. Z mapek wiem, że do BTSa mam w linii prostej jakieś 400-500 metrów, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

 

Chciałbym się zapoznać z waszymi propozycjami na "przeprowadzenie" takiego sprawdzenia (internet na próbę jest bez sensu...)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

@MikeTNK obecnie w ofercie na kartę w Orange jest taryfa Free. Tam jest pakiet GB po doładowaniu oraz możliwość zakupienia pakietów na rozmowy, SMS-y, MMS-y i GB.

 

Najprościej sprawdzić możliwości sieci pod kątem internet, to zakupić starter Orange za 5 PLN, ważność środków to 30 dni i pakiet 6 GB ważny 14 dni. 

 

Jak kupisz starter limitowany w Żadne, to dostaniesz dodatkowo 9 GB.

 

Można jeszcze do końca miesiąca aktywować pakiet 10 GB. SMS o treści 10GB na numer 80820.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Majowy-bonus-10-GB/m-p/203973

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

Kup starter z darmowymi GB. Do końca Maja możesz włączyć 10 GB za free. Chyba starczy do testowania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

@MikeTNK obecnie w ofercie na kartę w Orange jest taryfa Free. Tam jest pakiet GB po doładowaniu oraz możliwość zakupienia pakietów na rozmowy, SMS-y, MMS-y i GB.

 

Najprościej sprawdzić możliwości sieci pod kątem internet, to zakupić starter Orange za 5 PLN, ważność środków to 30 dni i pakiet 6 GB ważny 14 dni. 

 

Jak kupisz starter limitowany w Żadne, to dostaniesz dodatkowo 9 GB.

 

Można jeszcze do końca miesiąca aktywować pakiet 10 GB. SMS o treści 10GB na numer 80820.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Majowy-bonus-10-GB/m-p/203973


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

Dziękuję za podpowiedź.

Potwierdza to moje wcześniejsze niezrozumienie oferty Orange'a na kartę 🙂 ale teraz już chyba wszystko jasne 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Najprostszy i najtańszy sposób na sprawdzenie zasięgu i prędkości LTE w mojej lokalizacji

@MikeTNK jak masz pytania, to pisz na NO. Zawsze ktoś odpowie, podpowie, doradzi 😉