Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Witam

Będę niedługo zawierał nową umowę z Orange (starą muszę anulować) i teraz zastanawiam się czy najlepsza oferta to będzie pakiet Orange Love czy może coś innego? W zasadzie prawda jest taka, że kompletnie nie potrzebuję już telefonu stacjonarnego, ale był on przez lata utrzymywany, bo z tego co kojarzę nie opłacało się z niego rezygnować, gdyż wtedy koszty za utrzymanie łącza byłyby porównywalne z tym co się płaci w abonamencie. Czy nadal tak jest?

Teraz za wszystko (internet, tv, komórka, stacjonarny) płacę 110zł plus 10zł pakiet Polsatu. Czy jest jakaś opcja na obniżenie tej kwoty, czy jednak lepiej pozostać przy Orange Love? Tak jak piszę stacjonarnego w zasadzie nie potrzebuję i jest on w zasadzie tylko po to, bo po co rezygnować, gdy potem i tak trzeba tyle samo płacić jak się go nie ma. Teoretycznie komórkę pewnie też nie musiałbym mieć w całym pakiecie Orange Love, ale jak się pytałem w salonie, to opcja sam internet i tv (bez komórki), wyszłaby mi tylko 10zł mniej niż cały pakiet Orange Love, więc raczej mało opłacalne rozwiązanie. Tv mam na kablu (dodam, że nie mam światłowodu, internet chyba do 80) i zależy mi by ją utrzymać (pewnie można by kombinować z opcją w Orange tylko internet, a tv u innego dostawcy, ale wtedy raczej zostaje opcja z talerzem, a to u mnie odpada, może być tylko po kablu).

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi czy jest jakaś opcja by obniżyć koszty, czy jednak jedyne co można ugrać to jakieś 10zł, tak jak mi powiedzieli w salonie o ofercie bez komórki w pakiecie, co szczerze mówiąc jest mało opłacalne.


Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21 Pakiet love standard kosztuje 110 zł. W jego skład wchodzi opłata za telefon domowy VOIP (4..77 zł) który jest składową oferty i nie można z niego zrezygnować. Kiedyś rzeczywiście był wymóg linii analogowej a teraz jeśli takiej nie ma naliczają opłatę 10 zł za utrzymanie łacza (jest już wliczona w to 110 zł). 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 460
  • 1939
  • 4

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Kilka dni temu miałem podobny dylemat jeśli mieszkasz sam (nie potrzebujesz multiroomu) to można zrezygnować z  Love wziąć sam internet a telefon wziąć we flex. Opcji jest teraz naprawdę sporo  ja dobierając oferty otwieram na laptopie okno przeglądarki i obok kalkulator 😄

 

_______________

*Post poddany edycji zgodnie zasadami społeczności - moderator Wojciech.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21  jak masz obecnie love i jesteś w okresie utrzymania to możesz dostać rabat -10zl za przedłużenie więc za to samo wyjdzie Ci 110zl (razem z polsatem).

Nie ma sensu kombinować i brać każdą usługę osobno u innego operatora bo na końcu wyjdzie cenowo gorzej.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Mam Love, ale sytuacja jest taka, że muszę rozwiązać umowę (osoba na którą była umowa zmarła) i zawrzeć nową, więc niestety chyba żadne rabaty nie przysługują. Zastanawiałem się nad różnymi wariantami, ale nie wiem czy jednak po prostu nie najprościej będzie właśnie dalej iść w Love i ewentualnie jak się jakoś zmieni sytuacja za 2lata, to wtedy zastanowi się nad innymi rozwiązaniami. W Orange chyba nic innego w mojej sytuacji za bardzo nie ma sensu, a kombinowanie z różnymi operatorami nie wiem jak by na koniec wyszło, trochę tez nie wiadomo jak by było z jakością usług, a z Orange Love mimo 2sytuacji, gdzie byłem odcięty przez 2dni, było przez te 4lata ok. A stacjonarny telefon pewnie można wyłączyć, by nie dzwonili do mnie z różnymi dziwnymi ofertami, a podłączyć go wtedy, gdy chcę do kogoś zadzwonić.

 

@_Artek_niby tak, ale tutaj dochodzi jeszcze, że jednak chciałbym wziąć tv, teoretycznie można kombinować internet Orange, a tv gdzieś indziej, tylko przeważnie wtedy satelita, a to u mnie odpada, do tego jednak jeśli idzie o programy, to czasem trzeba by kombinować żeby akurat na danej platformie były te co mi zależy, a nie wiem czy to potem nie okaże się, że cenowo wyjdzie dość podobnie, albo i drożej.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21  jak nowa aktywacja to 2mc za 0zl możesz dostać. 

Anonim

Nie dotyczy

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21 Pakiet love standard kosztuje 110 zł. W jego skład wchodzi opłata za telefon domowy VOIP (4..77 zł) który jest składową oferty i nie można z niego zrezygnować. Kiedyś rzeczywiście był wymóg linii analogowej a teraz jeśli takiej nie ma naliczają opłatę 10 zł za utrzymanie łacza (jest już wliczona w to 110 zł). 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

A te 2miesiące za 0zł można też dostać załatwiając sprawę w salonie, czy to jest opcja tylko online, bo tak mi gdzieś się obiło o uszy? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Można w Salonie, ale musisz się domagać tego. Promocja jest ograniczana ilościowo i nie gwarantowana, tzn konsultant może dać ale nie musi.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Ok, to będę próbował. Niestety raczej odpada u mnie załatwienie online, bo jak już mam utrzymywać stacjonarny, to bym chciał zachować ten sam numer, a to online chyba byłoby niemożliwe i zależy mi też by jak najkrócej czekać na ponowne podłączenie, a tutaj znowu pewnie gdybym kombinował, że w salonie rezygnuję, a potem załatwiam przez internet, to oczekiwanie na ponowne podłączenie może się wydłużyć.

A jak to będzie wyglądać. Tzn. jak anuluję umowę, to rozumiem, że momentalnie mnie odłączą od wszystkiego. I teraz jeśli idzie o ponowne podłączenie, to dostanę sprzęt i sam mam go podłączyć i czekać, czy będzie wizyta technika czy coś w  tym stylu?

 

PS. Nie chcę zakładać kolejnego wątku, więc spytam się tutaj, bo mam taką sytuację z fakturą. Dziś wszedłem na konto i pokazuje mi przyszłą fakturę o 100zł wyższą (opłata za abonament jest 220zł, a nie 120zł). Czy może być to spowodowane tym, że umowa kończy się 29.07, więc to pokazuje mi ile bym płacił, jeśli jej nie przedłużę, czy to jakiś błąd? Oczywiście tę umowę tak jak piszę anuluję na dniach, ale ciekawi mnie o co tutaj może chodzić?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1265
  • 3015
  • 31

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21ja na Twoim miejscu bym zrobił to jednocześnie tzn pościł rezygnacje i złożył zamówienie na nowa aktywacje. nr voip dostaniesz nowy ale jak się wyłączy stara usługa to nr zostanie uwolniony i możesz wnioskować o zamianę tego nowego na stary.
po złożeniu rezygnacji na podstawie aktu zgonu usługa powinna być szybko wyłączona (max do 7 dni).
założenie nowej to chwila dzień dwa. przychodzi technik i mówisz żeby uruchomił usługę na tym samym łączu.

poczekaj na fakturę, na niej będziesz miał wyszczególnione opląty. jak coś się nie zgadza rób reklamacje