Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet na próbę - próba nerwów


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Internet na próbę - próba nerwów

@Piotrekk85 A skąd te rewelacje, że nie odtwarza?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Internet na próbę - próba nerwów

Macie możę pomysł odnośnie działań które mogły by sprawić że sprawa zostanie jeszcze raz zweryfikowana. Zlecienie było na podłaczenie do sieci po "miedzi" zostało ono przyjęte a monter umówiony. wyraźnie otrzymałęm infomrację że nie będzie to połczenie światłowodowe. Nie wiem dla czego monter odstąpił od rezlizacji zgłoszenia. Akceptowalnym byłby dla mnie nawet niższy transfer ale połaczenie musi być stacjonarne bo najbliższy nadajnik jest 6 km od tego miejsca.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Internet na próbę - próba nerwów

 Skoro zamówienie zostało anulowane to był jakiś powód. Doradca może go sprawdzić. Jeśli jest brak możliwości technicznych to w zamówieniu będzie konkretna informacja. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Internet na próbę - próba nerwów

trafiłeś po prostu na niekompetentnego konsultanta (jakich wielu niestety) i jak ktoś wcześniej wspomniał miałeś pecha, bo Orange nie inwestuje w miedź (w nowe lokalizacje na świetle ani rozbudowę też nie) więc niestety jesteś skazany na inny internet. Podzwoń po lokalnych operatorach i może coś się da załatwić - może chociaż radio 😞

serdecznie Ci współczuję 😞 ja mam przynajmniej NEO10 ale to i tak jakby w pysk dostać za te pieniądze....