Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny na studenta.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Internet mobilny na studenta.

Witam. Czy mogę podpisać umowę na internet mobilny LTE posiadając tylko i wyłącznie legitymację studencką wraz z dowodem osobistym i zaświadczeniem z dziekanatu? Wiem, że przez internet jest to niemożliwe ( brak odpowiedniej opcji w formularzu ) w salonach również robiono mi trudności. Gdzie mogę sprawdzić jakiś regulamin jak to z tym jest? Wydruki ze strony internetowej orange.pl nie są respektowane, wszyscy zasłaniają się, że regulaminy powygasały i nie mogą mi sprzedać oferty. Nie, nie posiadam stałych dochodów ani płaconych rachunków na moje nazwisko. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Internet mobilny na studenta.

Pokazywałem to w salonie. Pani stwierdziła, że ją to wgl nie interesuje, ona ma inne informacje, po drugie jestem niewiarygodny a to pewnie jest nieaktualne albo sam zrobiłem sobie tą stronkę.

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na studenta.

Jednym z dokumentów uprawniających do zawarcia nowej umowy jest
"zaświadczenie wystawione przez Szkołę Wyższą potwierdzające fakt odbywania studiów pod warunkiem, że wśród dokumentów okazanych jest ważna legitymacja studencka."

W związku z powyższym, powinieneś być w stanie podpisać umowę w salonie.
Wybierz do tego celu najlepiej salon firmowy.
Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na studenta.

@encykpl jeśli podasz kod pocztowy i miejscowość, w której studiujesz, to sprawdzę Ci adresy salonów firmowych.
Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na studenta.

@Anonim A czy to jest lista salonów tutaj

Anonim

Nie dotyczy

Internet mobilny na studenta.

@Anonim lista, którą miałem na myśli nie jest ogólnodostępnym dokumentem, ale dzięki temu mam pewność, że jest aktualna 😉

Teoretycznie ta Twoja powinna być dobra, choć przekonamy się dopiero, jak dostaniemy miejscowość i porównamy wyniki. 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet mobilny na studenta.

W każdym salonie można teoretycznie podpisać umowę na ważną legitymację. Jedyne problemy mogą być z kwestiami tzw. wiarygodności płatniczej. Większość ofert jest na raty a przy czystej kartotece w Orange, bazach operatorskich i BIG jest trudne. Z ofertą tylko sim zwykle warunki dotyczące wiarygodności płatniczej są mniejsze.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Internet mobilny na studenta.


Piotrekk85 napisał(-a):
W każdym salonie można teoretycznie podpisać umowę na ważną legitymację. Jedyne problemy mogą być z kwestiami tzw. wiarygodności płatniczej. Większość ofert jest na raty a przy czystej kartotece w Orange, bazach operatorskich i BIG jest trudne. Z ofertą tylko sim zwykle warunki dotyczące wiarygodności płatniczej są mniejsze.

Ale to chyba pracownik który obsługuje mnie w salonie nie decyduje o tym czy może podpisać ze mną umowę czy jednak mu się nie chce... Jest jakieś prawo i regulaminy dla kogo przysługują promocje i na jakich zasadach. A nie że w jednym salonie chcą a w innym mnie wyśmiewają i wyzywają od niewypłacalnych.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Internet mobilny na studenta.


Dinool napisał(-a):
@vdsl2 lista, którą miałem na myśli nie jest ogólnodostępnym dokumentem, ale dzięki temu mam pewność, że jest aktualna 😉

Teoretycznie ta Twoja powinna być dobra, choć przekonamy się dopiero, jak dostaniemy miejscowość i porównamy wyniki. 🙂

Mieszkam w Szczecinie, moja uczelnia również jest w Szczecinie. Kod pocztowy 70-774