Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 9
  • 6
  • 0

Internet bez gniazdka telefonicznego

Witam. Czy jest możliwość wzięcia internetu nielimitowanego bez gniazdka telefonicznego? 

Chcialbym usunąć gniazdko telefoniczne i telefon stacjonarny. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 30, Ekspert
  • 1694
  • 1633
  • 96

[ Edytowane ]

@Lechu3 No to zupełnie nielimitowanych ofert mobilnych nie ma w Orange...ani routerów na całym świecie, które umożliwiają skorzystanie z DSL bez kabli. 

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13441
  • 1136

Starodawnych gniazdek w ścianie nie musisz mieć. Możesz mieć luźny kabel, ale nielimitowane są oferty stacjonarne po kablu - więc jakiś przewód musisz mieć.

Napisz dokładniej o co chodzi...
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 9
  • 6
  • 0

Chcę zlikwidować telefon stacjonarny i gniazdko telefoniczne ale chciałby mieć internet tak jak teraz - nielimitowany. Myślałem, że są routery bez podłączenia w gniazdko telefoniczne

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13441
  • 1136

Możesz mieć gniazdko internetowe - bez wyjścia na telefon. Chyba, że chodzi Ci o internet mobilny ze strefą domową? zupełnie bez kabli?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 9
  • 6
  • 0

Nie, chodzi o to żebym podłączył router do prądu i żebym miał internet, żebym nie musiał podłączać routera do gniazdka telefonicznego 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1694
  • 1633
  • 96

[ Edytowane ]

@Lechu3 No to zupełnie nielimitowanych ofert mobilnych nie ma w Orange...ani routerów na całym świecie, które umożliwiają skorzystanie z DSL bez kabli. 

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 40, Guru *****
  • 25104
  • 13441
  • 1136

Tak to Orange nie może. Ale możesz kupić urządzenia ala liveplugi. Wtedy router i gniazdko "internetowe" w jednym pokoju. Potem masz możliwość mieć wifi lub ethernet z gniazdka na prąd.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 9
  • 6
  • 0

Rozumiem. No szkoda, bo myślałem że da się zrobić tak jak teraz mam tylko nie używając gniazdka telefonicznego ale bez gniazdka telefonicznego będzie internet mobilny a takiego nie chce 😕

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 916
  • 1187
  • 4

@Lechu3napisał(-a)

Nie, chodzi o to żebym podłączył router do prądu i żebym miał internet, żebym nie musiał podłączać routera do gniazdka telefonicznego 

Oryginalne podejście... To skąd router miałby brać ten internet? Z powietrza?

Może kolega coś słyszał o technologii „powerline” pozwalającej transmitować sygnał sieciowy za pomocą infrastruktury przewodów elektrycznych, ale nie tędy droga... 

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

@Lechu3, na co się zdecydowałeś ostatecznie? Któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna i oznaczamy jako rozwiązanie?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz