Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet ADSL


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1634
  • 0

Internet ADSL

Ok, w cenie usługi, to rozumiem 🙂 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Internet ADSL

Odpowiem na kilka tematów.

  • Przede wszystkim Twoje główne pytanie o ADSL. Pomijając podpowiedzi poprzedników, że nie ma co patrzeć na 20 zł, bo światło to zupełnie inna jakość i era. Nawet jeśli nadal udałoby Ci się złożyć zamówienie na ADSL, to obecnie nawet w tej technologii dostaniesz Funboxa za 4,99 zł. Nie da się zrezygnować z dzierżawy, nawet jeśli chcesz korzystać z własnego routera.
  • Odnośnie opłat- Orange w pewnym momencie wprowadził opłatę 3,99 zł za dzierżawę, później 4,99 zł. Opłata się nalicza w jednej, drugiej kwocie lub nie nalicza- w zależności kiedy była podpisana umowa. Starsi stażem użytkownicy nadal mają go za darmo (lub za 1 zł), o ile nie wymienią na inny model np. FB3 -> FB6. Podobnie z dekoderami. Zatem użytkownicy nowej umowy (instalacja lub migracja z wymianą sprzętu)- zawsze ją mają.
  • Odnośnie telefonu stacjonarnego - funkcjonuje nadal oferta 2P (internet + telefon internetowy) za 84 zł (+ dodatki: dzierżawa, opłata za dom i sieć innego dostawcy), nie musisz brać od razu telewizji. Choć jeśli ogólnie za TV gdzieś płacisz, to oczywiście warto rozważyć, bo różnica pomiędzy ofertami to już tylko 41 zł. A jeszcze lepiej jeśli wliczymy do tego komórkę w pakiecie OL.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Internet ADSL


@alina11napisał(-a)

Czy można jeszcze dostać internet ADSL zamiast światłowodowego?

...


Tak naprawdę to musisz o to spytać operatora. Tylko on będzie w stanie udzielić wiarygodnej odpowiedzi, tak pod względem technicznym (czy można?), jak i cenowym (za co i ile ewentualnie trzeba będzie zapłacić). Istotnym elementem pytania jest Twój adres.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 22
  • 0

Internet ADSL

Konsultant powiedział że już nie ma w ofercie dla nowych klientów pakietu internet + VoIP

Jest tylko sam internet, internet + telefon komórkowy, internet + TV + VoIP i internet + TV + VoIP + telefon komórkowy.

Dlaczego nie można wziąść ADSL bez wzięcia na wypożyczenie routera FunBox

Mam kiedyś kupiony w Orange router Sagemcom Fast 3764, obsługujący również VDSL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Internet ADSL

Nie sądzę żeby dało się sensownie odpowiedzieć na pytanie dlaczego. Rozumiem że to tylko taka figura retoryczna.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Internet ADSL


@alina11napisał(-a)

Konsultant powiedział że już nie ma w ofercie dla nowych klientów pakietu internet + VoIP

Jest tylko sam internet, internet + telefon komórkowy, internet + TV + VoIP i internet + TV + VoIP + telefon komórkowy.

Dlaczego nie można wziąść ADSL bez wzięcia na wypożyczenie routera FunBox

Mam kiedyś kupiony w Orange router Sagemcom Fast 3764, obsługujący również VDSL


Jesli masz wyrazona zgode marketingowa, zostaw namiar na priv, poprosze znajomego konsultanta o oddzwonienie do Ciebie z oferta internet+voip. Nie wiem czemu dostalas informacje, ze juz jej nie ma 🤷‍♂️

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Internet ADSL


@alina11napisał(-a)

Mam kiedyś kupiony w Orange router Sagemcom Fast 3764


oszczędność to zacna cecha, warto jednak zachować umiar. Ja mam kiedyś kupiony samochód. Dziś jest wart ... ech. Twój router jest wart -> https://allegrolokalnie.pl/oferta/router-wifi-modem-sagemcom-fast-3764