Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

Anonim

Nie dotyczy

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@slav72  ja od ulicy mam bardzo nietypową nazwę sieci wi-fi, sąsiedzi mają po miedzi łącza, bo od Orange i co 2 ma swiatlowod w nazwie 🤣

Co do łącza światłowodowego @ocer , administratorów kamienic trzeba ruszyć, niech wystosują pisma o chęć przyłączenia, będzie dużo szybciej i pewniej, bo jednostkowe działania, mają słabą moc działania u operatora.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@Anonim tylko tak gwoli ścisłości chodziło mi o nazwę "Orange_Swiatlowod_F..." nie wiem dlaczego ale FB 6 tak w ustawieniach fabrycznych rozsyłają SSID, inaczej było z trójką rozsyłał fabrycznie "FunBox3-..." to tyle jeśli chodzi o nazwy wifi które przedstawił w zrzucie @ocer .


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

Od dawna jest SSID Orange_Swiatlowod_..... na FB3 jak i na FB6


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@bwlodar  nie do końca się zgodzę i zależy od jak dawna, ja przed FB 6 miałem trójkę (4 lata, nówka sztuka) i SSID fabrycznie miało nazwę "FunBox3-..." (dodam że nic nie "grzebałem" z nazwą).


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@slav72 nie pamiętam . Ale jakoś początek 2020.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@bwlodar  a widzisz, czyli od początku wprowadzenia na rynek (luty 2017) prawdopodobnie rozgłaszał nazwę SSID "FunBox3-..." i później to uległo zmianie.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

światłowód rzut beretem od dostępnej lokalizacji

@slav72 tak to się zgadza, zmiana była po wprowadzeniu Smart wifi Boxa i po zmianie softu żeby działała apk konfiguracyjna do niego. Zmieniły się też wtedy pudełka od FB3.:)


@slav72napisał(-a)

@bwlodar  a widzisz, czyli od początku wprowadzenia na rynek (luty 2017) prawdopodobnie rozgłaszał nazwę SSID "FunBox3-..." i później to uległo zmianie.


  •