Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z odbiorem tv kabloiwej orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

problem z odbiorem tv kabloiwej orange

Witam, miesiąc temu przedłużyłem umowę z orange i jednocześnie zmieniłem telewizje satelitarną na opcję telewizji kablowej. Pani w Orange zapewniała mnie że nie będzie żadnego problemu z odbiorem kanałów tv w tej niby lepsze technologii iptv. Ostatnie dwa tygodnie telewizja tak się zacina że nie da rady oglądać. Póki co chce się poradzić tutaj, co mogę zrobić?? Na poczatku myślałem że gorszy sygnał jest powodowany podłączeniem kilku urządzeń porzez wi-fi, jednak po ich wyłączeniu problem się powtarzał. Co mogę na to poradzic?? Później pojadę do tej Pani i po prostu wypowiem umowę z winy dostawcy czyli orange.

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5477
  • 184

problem z odbiorem tv kabloiwej orange

Najpierw zgłoś problem, to że pojedziesz i wypowiesz to nic nie da. Jeśli technicy potwierdzą, że usługa nie będzie działać poprawnie wtedy będzie można wypowiedzieć umowę z winy Orange. Jednak najpierw musi być potwierdzenie od techników. Masz VDSL do 80 Mb/s czy ADSL do 20 Mb/s ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

problem z odbiorem tv kabloiwej orange

A na dekoderze jakie masz parametry sygnału?
Jak się sprawuje sam internet?

Aby móc rozwiązać umowę z winy Orange, przydałoby się wcześniej dokonać zgłoszenia technicznego. Robiłeś jakieś?