Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiet optymalny przy technologii sat

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

pakiet optymalny przy technologii sat

Prędkość ma znaczenie. Przy 10 nie można włączyć tv po kablu., tylko satelita. W technologi sat. nie ma możliwości włączenia wyższych pakietów dostępnych na kablu. A w pakiecie optymalnym nie ma nic do oglądania. Konsultanci niestety nie informują o tym. Próba jakiejkolwiek reklamacji na Orange to jest katastrofa tak samo jak ten cały Orange Love jeśli nie ma Światłowodu. BOK kompletna porażka brak odp. na @  od 04 01 2018. Może mi ktoś wskaże w którym punkcie regulaminu lup miejscu z ofertą Love na stronie, jest napisane, że nie można włączyć pakietu bogatego w technologii satelitarnej.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

pakiet optymalny przy technologii sat

Na stronie to sobie można najwyżej faktury sprawdzić i nic więcej. Cała strona to kompletna porażka. Nie można włączyć żadnej usługi. Nawet po ostatnich zmianach nie można złożyć reklamacji chyba że na czacie żenada. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

pakiet optymalny przy technologii sat

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003906/4104000532.pdf

jest info, strona 2: Pakiety telewizyjne opcjonalne dostępne są wyłącznie w technologii kablowej, z wyjątkiem pakietu Multi+, dostępnego również w technologii satelitarnej.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

pakiet optymalny przy technologii sat

Dziękuję za info sprawdziłem jest faktycznie. Tylko moja sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana. Miało być wszystko na kablu niestety Orange nie dało rady przy podpisaniu umowy miała być prędkość 20, po podłączeniu wszystko siadło, wizyta technika i stwierdzenie że maks. prędkość to 10, ponieważ jestem w odległości większej niż 3 km od centrali. Tak że tv tylko przez sat. może być i dlatego nie zagłębiałem się w regulamin. Nadal uważam że nie jest to zaznaczone w dość wyraźny < lub wcale > sposób na stronie z ofertą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

pakiet optymalny przy technologii sat

Na stronie na dziś nie ma wcale wiele o ofercie tv sat.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

pakiet optymalny przy technologii sat

Moim zdaniem nie ma wcale info czy oferta dotyczy sat. czy kabla. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

pakiet optymalny przy technologii sat

Ja widzę tylko ofertę po światłowodzie i widoczne obrazki z kablem.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

pakiet optymalny przy technologii sat

To na pewno nie jest przypadkiem, polityka firmy zmierza do usunięcia oferty sat tak jak zmierza do usunięcia telefonii analogowej, te oferty przestają się firmie opłacać. Ale to jeszcze parę lat potrwa 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

pakiet optymalny przy technologii sat

A ja uważam, że jeśli Orange we Francji kupi właściciela nc+ plus UOKIK zgodzi się na połączenie + Orange zacznie samo tworzyć nowe treści jako Orange Content - to może być jeszcze ciekawie 🙂

PS. wiem, że takich planów było wiele, ale kto wie - może teraz się uda.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

pakiet optymalny przy technologii sat

to najpierw niech dadzą swiatłowód wszędzie i potem niech sobie usuwają sat