Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kanały Mezzo i Mezzo Live


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

kanały Mezzo i Mezzo Live

Porównując ofertę Orange powiem szczerze że jest ciekawsza i tańsza odmojej kablówki (tej na literke U ... ), już sie prawie zdecydowałem ale zauważyłem w ostatnij chwili brak w ofercie kanałów MEZZO i MEZZO LIVE, co absolutnie dyskwalifikuje (jak dla mnie oczywiście) tą ofertę. Jak to możliwe że takich kanałów (świetna muzyka klasyczna, jazz, opera, balet w jakości hd) brak w ofercie ???

 

TO PYTANIE DO PRZEDSTAWICIELI  ORANGE.

- czy to sie zmieni?, czy w nabliższym czasie-kiedy konkretnie będą te dwa programy w ofercie ?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

kanały Mezzo i Mezzo Live

Skontaktuj się z z BOK i niech Cię przełączą do odpowiedniego działu - ale myślę że ciężko będzie Ci uzyskać taką informację. Na Nasz Orange nie udzielają się jeszcze takie działy Orange które mogłyby udzielić Ci takiej informacji - może się to zmieni ale.....może jednak ktoś z pracowników podpyta kolegów z działu tv 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

kanały Mezzo i Mezzo Live

Niestety dział ofert TV nie jest raczej dostępny na BOK.
Kanały kiedyś były, ale spadły.
Na oficjalne stronie Mezzo rzekomo cały czas są w TP 😄
Anonim

Nie dotyczy

kanały Mezzo i Mezzo Live

@Piotrekk85spróbować moim zdaniem nie zaszkodzi, a nóż widelec........ale osobiście myślę że na takie kanały jest małe zapotrzebowanie i Orange raczej nie będzie starał się o licencję na nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

kanały Mezzo i Mezzo Live

Dla mnie szkoda pieniędzy na dzwonienie i podejrzewam, że przełączanie - tylko nie wiem gdzie. Usłyszysz tylko ładne - "dziękujemy za sugestię" i bla bla bla.

Najszybciej to wyszukać kogoś decyzyjnego na Twitterze i dam zagaić rozmowę. Nie wiem czy przy telewizji po satce kanał nie jest w opcji F2A, ale nie mam jak zweryfikować.

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

kanały Mezzo i Mezzo Live

@Piotrekk85 rzeczywiście mezzo był w zeszłym roku na miesiąc dostępny FTA z Hotbirda, natomiast jest zakodowany. @Mariusz17 Podpytam kolegów z działu telewizji jak wygląda sytuacja. Jak będę mieć jakieś informacje, dam znać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

kanały Mezzo i Mezzo Live

O proszę @Rafał, a jednak możemy i na Was liczyć, super 🙂 Czyli "telefon do przyjaciela" może zadziała i info trafi na Nasz Orange - ale czuję że oglądalność tego kanału jest tak mała, że jest nieopłacalna, ale...mogę się mylić.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

kanały Mezzo i Mezzo Live

Dzięki @Rafał , bedę w takim razie czekać, .. aha z hotbirda Mezzo to nie w tym rzecz, obydwa kanały są w HD i wtedy jest extra przyjemnosc z oglądania. Ktos tam wyżej wspominał że kanał może mieć słabe zainteresowanie, to głównie zależy od targetu (o tym orange pewnie sam wie lepiej), wiadomo że gimbaza Mezzo nie włączy, ale czy  Polsce mało ludzi słucha jazzu ? chybiony strzał, na pewno więcej niż discopolo a takich kanałów jest kilka

Anonim

Nie dotyczy

kanały Mezzo i Mezzo Live

Tutaj się z Tobą zgadzam.....ze narobili kanałów z disco polo oraz pop....a muzyka klasyczna, jazz etc....osobiście czasem zasypiam przy kanale Mezzo. Pozostaje tylko czekać na info od @Rafał a jak nie to sam nie wiem.....będziesz musiał wybrać sam 🙂