Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie.

Cześć,

 

jak wiecie już, dostajemy obecnie informacje o zmianach w ofercie Orange TV.

List brzmi tak:

 

Dzień dobry,
mamy dla Ciebie ważną informację o zmianach, które wprowadzamy w ofercie programowej
telewizji od Orange.
Co zmieniamy w ofercie programowej
22 lutego 2023 r. wyłączamy z Pakietu Optymalnego dwa kanały: AXN HD i Festival 4K
oraz z Pakietu Komfortowego: Sundance TV HD, AXN White HD, AXN Black, AXN Spin, BBC
Lifestyle HD i BBC Cbeebies.
Wynika to ze zmiany warunków umów pomiędzy Orange Polska a dostawcami zewnętrznymi.
Do Pakietu Optymalnego dołączamy bez dodatkowych opłat w ramach obowiązującej umowy
dwa kanały: TVP Nauka HD i CBS Reality.
Pakiet Komfortowy powiększamy natomiast o sześć kanałów: Novelas+ HD, Novela TV HD,
Motowizja HD, Mixtape HD, Water Planet HD i Active Family HD.

Co jeśli nie zgadzasz się na te zmiany
Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć
obecną umowę. Nie będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy.
Szczegóły oferty dostępne są w salonach Orange oraz na infolinii.

Pozdrawiamy
Orange

 

I tutaj moje pytanie - czy zmiany dotyczą także pakietu Orange Love Extra? Tutaj mamy pakiet "Optymalny Ekstra" w TV...

 

Dotąd zwykle Orange pisało wprost o zmianach, dopisując pakiety Love. Teraz tego nie ma i trochę się zawiesiłem... Tym bardziej, że w liście jest mowa, np. o dodaniu do pakietu "Optymalnego" kanału "CBS Reality", który to przecież w Orange Love Extra już jest. 

 

Podpowiecie tak na 150%, czy te zmiany dotyczą też pakietu Orange Love Extra? 

 

Uruchomiłem czat, ale dowiedziałem się tyle, ile wiem... że dotyczą te zmiany także Love, ale na pytanie, co więc będę miał dodane, usłyszałem (a właściwie przeczytałem), że także CBS Reality... Dalej już nie będę cytował czatu, bo do niczego nie zaprowadził merytorycznie. 

 

Z góry dzięki za wsparcie!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie.

Tak, ponieważ usługa Love Extra składa się z pakietu Optymalnego, Komfortowego, Multi, HBO. A wyłączenia są w pakietach optymalnym i komfortowym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie.

Tak, ponieważ usługa Love Extra składa się z pakietu Optymalnego, Komfortowego, Multi, HBO. A wyłączenia są w pakietach optymalnym i komfortowym.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 64
  • 0

Zmiany w ofercie od 22.02.2023 r. - wyjaśnienie.

@Arti_Kn_Pl , dziękuję. 🙂