Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymagania do Orange TV GO

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymagania do Orange TV GO

Jakie są wymagane minimalne prędkości do prawidłowego działania aplikacji Orange TV GO?

Czy przez aplikację da się wypożyczyć filmy VOD i czy obsługuje multinagrywarkę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wymagania do Orange TV GO

Potwierdzam synchronizację aplikacji z dekoderem pod katem multinagrywarki. Ba, testowałem to nagrywają w Hiszpanii, a odtwarzalem dziś w Polsce na dekoderze 😀 działa. Co innego oferta tego co można nagrać... ale to już w innym wątku pisałem jaka słaba. 
pedkosci wymagane do Orange go to jak wyżej pisano ze nawet od 10mb jednak pomimo takich teoretycznych wymagań to używałem przy 20mb i używam przy światłowodzie i znacząca różnica jakosci, w niższej często miałem komunikat- słaby lub brak internetu, wolno pracowało. Zrywało się itd (na laptopie).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wymagania do Orange TV GO

Do aplikacji wystarczy zwykły internet 10 mb/s  tak można bez problemu korzystać z VOD i bez problemu korzystać z Multinagrywarki wystarczy mieć wykupiony dostęp do Orange Go


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wymagania do Orange TV GO

Do dam jeszcze taki smaczek że nagrywając w Orange tv go aplikacji w multunagrtwarce możesz póżniej w domu zobaczyć na dekoderze tą nagranie .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wymagania do Orange TV GO

Potwierdzam synchronizację aplikacji z dekoderem pod katem multinagrywarki. Ba, testowałem to nagrywają w Hiszpanii, a odtwarzalem dziś w Polsce na dekoderze 😀 działa. Co innego oferta tego co można nagrać... ale to już w innym wątku pisałem jaka słaba. 
pedkosci wymagane do Orange go to jak wyżej pisano ze nawet od 10mb jednak pomimo takich teoretycznych wymagań to używałem przy 20mb i używam przy światłowodzie i znacząca różnica jakosci, w niższej często miałem komunikat- słaby lub brak internetu, wolno pracowało. Zrywało się itd (na laptopie).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymagania do Orange TV GO

Jeżeli prędkość internetu jest za niska, to czy żeby zachować płynność przekazu można zmienić w aplikacji jakość np z HD na SD?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wymagania do Orange TV GO

@ketrasaArturtu nie da rady zmienić z sygnałów HD DO SD to jest aplikacja tv jeśli kanał jest w HD to będzie HD po za tym jeśli jest za niska prędkość będzie się wieszać  sygnał jedyna rada dobry internet  czyli w miarę  stabilny minimum  8GB/s musi być by dobrze działa aplikacja  🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wymagania do Orange TV GO

Jakie 8mb do dzialania aplikacji 

jak ona jest mobilna 

w telefonie to co innego

stacjonarnie przez www to już zależy od prędkości 

jak pisałem, przy VDSLu ok 20mb wieszało mi się wiec zdecydowanie predkosc ma znaczenie 

 

inna sprawa @ketrasaArtur  ze kanały w Orange nadające w SD na Orange go maja znacznie lepsza jakość to taka ciekawostka 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wymagania do Orange TV GO

@Tob  podałem prędkość internetu na której aplikacja dobrze działa w miarę czy mobilny czy stacjonarny to szybkość łącza ważna jest   🙂 ale tez ważna jest stabilność łącza bo ze masz 20 mb/s ale może być że spada gwałtownie prędkość chwilami i się wtedy wiesza 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Wymagania do Orange TV GO

W Orange wlasnie miałem wahania 

i regularne awarie. VDSL. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wymagania do Orange TV GO

bo VDSL z reguły nie jest stabilny