Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Tak jak niestety podejrzewałem. Zmyłka ze strony Orange, żeby mniej ludzi wypowiedziało umowę.

Osobiście, ja nie dostałem żadnego maila ani innego powiadomienia od Orange. Żadnej informacji, że będzie zmiana HBO Max w Max i żadnego powiadomienia o zmianie pakietu na gorszy oraz możliwości wypowiedzenia umowy - wielka cisza.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max



@Konrad5589napisał(-a)

Tak jak niestety podejrzewałem. Zmyłka ze strony Orange, żeby mniej ludzi wypowiedziało umowę.

Osobiście, ja nie dostałem żadnego maila ani innego powiadomienia od Orange. Żadnej informacji, że będzie zmiana HBO Max w Max i żadnego powiadomienia o zmianie pakietu na gorszy oraz możliwości wypowiedzenia umowy - wielka cisza.


@Konrad5589napisał(-a)

Tak jak niestety podejrzewałem. Zmyłka ze strony Orange, żeby mniej ludzi wypowiedziało umowę.

Osobiście, ja nie dostałem żadnego maila ani innego powiadomienia od Orange. Żadnej informacji, że będzie zmiana HBO Max w Max i żadnego powiadomienia o zmianie pakietu na gorszy oraz możliwości wypowiedzenia umowy - wielka cisza.


Potem wszystko wskazuje zgodnie z opisem Max, że do "wyboru" będzie tylko pakiet Standardowy.

Niemniej niesmak pozostanie do końca zobowiązania, gdy będziemy mieć do czynienia z gorszą jakością niż obecnie.

 

W Player miałem jakość 4K i w HBO Max. Teraz okazuje się, że  u Pomarańczowych to wszystko będzie zmiksowane i podane w jakości HD. 

No chyba, że Orange czymś jest w stanie pozytywnie zaskoczyć swoich klientów? 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Jeżeli po miesiącu mamy dostać standard, to byłoby bardzo nie na miejscu w świetle informacji o tym, że osoby, które do tej pory subskrybowały tradycyjnie HBO Max mają dostać "ukryty pakiet przed Max". Czyli Premium w cenie najtańszego pakietu - Standard z reklamami.

https://android.com.pl/rozrywka/750182-pakiet-przed-max-cena/

 

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

@MrJacob990  dzwonili do Ciebie, żebyś jednak został?

Wybrałeś innego operatora?

"Podziwiam" za odwagę, że z tego powodu zrezygnowałeś z umowy.

@baton83  jak nie będzie można dokupić pakietu Premium, to będzie bardzo nie na miejscu.

Konkurencja w tym fioletowa pokazała już klasę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Nie wiem czy o tym już gdzieś było, ale jeżeli masz MAX poprzez operatorów / Orange lub innych /,

to nie możesz zamówić kanałów tv i sportu. Ta opcja tylko dla zakupu bezpośredniego MAX.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 610
  • 2029
  • 3

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Właśnie u każdego operatora to samo nie wiadomo czemu 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 610
  • 2029
  • 3

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Byłem teraz na koncie max.com który mam dzięki subskrypcji z Orange i w sekcji subskrypcja pisze Premium (miesięcznie)

Pozdrawiam 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Teraz promocja na olimpiadę.