Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Jak zalogować sie do platformy MAX

Żeby korzystać z treści na platformie MAX, musisz się do niej zalogować. W tym celu użyj tego samego loginu i hasła co do HBO Max. Jeśli jeszcze nie masz konta w HBO Max, możesz się zarejestrować przy użyciu linku, który wysłaliśmy Ci  SMS-em. Link będzie aktywny także po 11.06.2024 r.

Co się zmieni

Jeśli chcesz korzystać z platformy MAX za pomocą aplikacji, będzie wymagało to pobrania i instalacji nowej aplikacji MAX. W ramach MAX Standard otrzymasz dostęp do treści w jakości HD na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie. Cena nie ulegnie zmianie.

Na platformie MAX znajdziesz szeroki wybór filmów i seriali z biblioteki HBO Max oraz najlepszą lokalną rozrywkę. MAX to wiele niezapomnianych sportowych emocji i okazja, aby śledzić Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024.

Jeżeli nie akceptujesz tych zmian, możesz wypowiedzieć umowę o świadczenie usług Orange Love Extra/Premium – na tej podstawie masz na to czas do 30 czerwca 2024 r. Jeśli wypowiesz umowę przed upływem okresu, na jaki została zawarta (dotyczy umów zawartych na 24 miesiące), nie będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy.

 

Za półtora roku się pożegnam z tym operatorem. 

Polsat przenosi abonentów do pakietu Premium a tu taka słaba oferta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 572
  • 2416
  • 5

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

A co w niej słabego?  abonament zostaje ten sam a przecież wszyscy wiedzieliśmy że ta sama jakość/ ilość urządzeń będzie droższa niż jest obecnie......polsat migruje abonentów do premium tylko na pół roku lub do końca obecnie obowiązującej umowy i robi to tylko dlatego że w tym polsacie naprawdę nie ma co oglądać. tracą prawa do LM nie wiadomo co będzie z ekstraklasą od canal+ to dali chociaż nowy dekoder i MAX z pakietem premium......cała reszta to reklamy przerywane powtórkami. 
Mam niezależną subskrypcje HBO MAX z 33% rabatem i jestem bardzo zadowolony.  

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Przez 1,5 r nie będzie możliwości przejść na pakiet Premium?

To nie jest normalna sytuacja. Nie poto kupiłem telewizor w 2023 za 10 tys zł by podziwiać jakość HD na nim.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 66
  • 0

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Wiem, że Polsat może nie ma czym walczyć. Jednak spośród tych, którzy już ogłosili zmiany, tylko Orange przenosi nas do "Stadnard". Pozostali mają "Premium" i nie ważne na ile - mają. To ze strony Orange słabe. No ale każdy z nas decyduje umowami. Więc jak komuś nie odpowiada, może rezygnować, jak głosi komunikat. To jasne. 

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Max już ogłosili oficjalnie ceny.

Czy Orange umożliwi swoim obecnym  abonentom wybór planu Premium? 

@Wojciech 


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11860
  • 66

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

🍅

 

Nie mogę nic odpowiedzieć.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 370
  • 1529
  • 3

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Luki555_0-1717487829943.jpeg

W tym przypadku to powinien być taki obrazek lepiej obrazuje orange i najlepiej nic nie przekazywać dla dobra klientów 😁. Niech sobie klienci czekają do ostatniej chwili na bardziej szczegółowe informacje u innych operatorów klienci już wszystko wiedzą co i jak a tu kompletnie cisza.


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11860
  • 66

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Nie zgadzam się. Obecna sytuacja jest jasna. Kto ma pakiet HBO, otrzyma Max w wersji Standard. Jasno jest to przekazywane w mailach i pismach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 370
  • 1529
  • 3

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

@Anonimzadał pytanie o pakiet Premium czy będzie możliwość wyboru i ewentualnie przejścia na inny pakiet wyższy bo takie podstawowe rzeczy to już wiadomo. W meilu o tym nic nie ma o jednym pakiecie piszecie tylko.


Zespół Nasz Orange
  • 3055
  • 11860
  • 66

Usługa Max, co z wykupionym pakietem HBO/Max

Obecna jest dostępny tylko pakiet Standard.

Czy kiedyś będzie możliwość zmiany na Premium? Takiej informacji nie mogę udzielić. Polecam lajkować odpowiedni pomysł.