Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1

Post wydzielony z tematu "Lista Kanałów Orange IPTV" - moderator Wojciech.

 

Możliwe że strumień jest w jakości HD a treść obrazu w gorszej jakości. Nie wszystkie n. p. filmy są nagrywane w jakości HD.

Mam inny problem z listą kanałów. Posiadam własną listę kanałów (ulubione) poukładaną w/g własnego zdania, kiedy wyszukuję z przycisku na pilocie "lista kanałów" to pokazują mi się "wszystkie" kanały a kiedy wybiorę odpowiedni po czym chcę przełączyć na następny to mi zawsze wskoczy kanał nr 1 czyli TVP1. Czy da się z tym coś zrobić?

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1

Wybierając klawisz- lista- strzałkami lewo prawo wybierasz czy chcesz ulubione kanały czy wg kategorii: wiedza, rozrywka, .... (inna sprawa, ze w kategoriach są błędy kategoryzacji kanałów).

poza tym wystarczy wcisnac osobny klawisz pilota- ulubione i masz od razu swoją listę. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1

Nie o to mi chodzi. N. p. wybieram przyciskiem programy TV i wybieram TVPSport, OK, wyświetla mi się TVPSport, po czym chcę wybrać następny kanał który mam zapamiętany to Eurosport1 klawiszem +, w tym momencie wskakuje TVP 1.


@Tobnapisał(-a)

Wybierając klawisz- lista- strzałkami lewo prawo wybierasz czy chcesz ulubione kanały czy wg kategorii: wiedza, rozrywka, .... (inna sprawa, ze w kategoriach są błędy kategoryzacji kanałów).

poza tym wystarczy wcisnac osobny klawisz pilota- ulubione i masz od razu swoją listę. 


 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1

ah no to ewidentny problem techniczny. moje ulubione plusem wskakuja wg mojej kolejnosci.

na "1" wskakuje tylko kiedy np wejde w menu ustawien czy menu infolinii obslugowej.

a tak to wg kolejnosci ulubionych. na moje oko nadaje sie to pod zgloszenie techniczne, ale moze sa tutaj specjalisci techniczni ktorzy Ci pomoga.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Ulubione - po przejściu na następny kanał zawsze wskakuje nr 1

Może nie napisałem "tylko". Tylko kiedy wybieram kanał z listy "program TV" (EPG)