Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

Cześć,

korzystanie z telewizji w Orange (Światłowód) to istna katorga. 

 

Chodzi o zmianę kanałów. Zaczynamy od 1, potem kilkanaście w pakiecie (Optymalnym), a potem cała masa zablokowanych, przez które trzeba się przebijać, aby dojść do nielicznych odblokowanych typu Discovery, NatGeo, bajki.

 

Nie wyobrażam sobie codziennie przeklikiwać tych kanałów, aby dostać się do dalszych. Także fakt, że są one na podglądzie w mozaice powoduje frustrację, bo nie pamiętam wszystkich w pakiecie i czasem odpalają się zablokowane.

 

Czy jest możliwość zmiany układu/kolejności kanałów, aby wyświetlały się wyłącznie odkodowane, albo aby pomijało niektóre idąc w górę?

 

Myślałem, że dodać je jakoś do zablokowanych rodzicielskich, ale to nic nie pomaga, bo do tego wszystkiego jeszcze będzie kazało wpisać pin. Dodanie do ulubionych nic nie zmienia.

 

Ja rozumiem, że to ma przynieść właśnie taką frustrację, aby zmienić pakiet na wyższy, ale ludzie... to jest katorga i katusza, już pomijam że w podobnej półce cenowej jak pakiet Optymalny konkurencja oferuje sporo tych zakodowanych w Orange kanałów...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

@manyaky Dodaj kanały, które Cię interesują do listy ulubionych. Po wyjściu z menu. Wybierz listę kanałów ulubionych. Tez zabieg spowoduje, że będziesz poruszał się w obrębie tych kanałów, które dodałeś.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52613
  • 705

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

@manyaky właśnie tak jak piszesz. To jest cel zmiany pakiety na wyższy, a najlepiej na Full. Nie trzeba klikać po zablokowanych kanałach. Dlatego zrezygnowałem z TV Orange.

Dodaj pomysł, może coś uda się zmienić.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

@manyaky Dodaj kanały, które Cię interesują do listy ulubionych. Po wyjściu z menu. Wybierz listę kanałów ulubionych. Tez zabieg spowoduje, że będziesz poruszał się w obrębie tych kanałów, które dodałeś.

 

Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

Ja mam właśnie jak pisze @sebaswiderski  i nie mam problemów, tak samo jest w nc+. Dodam że możesz też zmienić kolejność ulubionych kanałów.

Naciśnij przycisk lista na pilocie i w lewym górnym rogu tv zmień na ulubione.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

@manyaky wszystkie Twoje problemy rozwiaze lista kanalow ulubionych. Tworzy sie ja tak:


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Układ kanałów (pominięcie zablokowanych)

Pamiętajmy, że szrot typu WHD80 ma ograniczoną pamięć ulubionych.