Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

Witam. W ostatnim czasie podpisałem umowę orange love internet 10mb/s i do tego telewizja optimum+ wraz z eleven. Chciałem dokupić pakiet mistrzowska piłka jednak z tego co mówili nie ma opcji dokupienia tylko tego pakietu jednak jest on w pakiecie canal+prestige gdyż na liście kanałów widnieje ta informacja i w cennikach. Jednak po wielokrotnych próbach kupienia pakiet mistrzowska piłka z tego co mówili na infolini nie chce przejść gdyż jest jakiś informatyczny problem. Zgłaszałem to 3 razy mówili że będą się odzywać a tutaj cisza a problem dalej istnieje. Co z tym zrobić? 

 

 

____________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

@xAzenx jeśli rozmowa była na infolinii Orange, to nic nie zrobią, bo umowę na usługę satelitarna podpisana jest z Canal+ i z infolinią Canal+ trzeba w tej sprawie rozmawiać.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

@ketrasaArtur

 

Proszę w błąd ludzi nie wprowadzać, nie oszukiwać i nie kierować ze wszystkim do CANAL+!

Orange jak pośredniczy powinno to wszystko załatwiać!

Bo oni tam tego wcale w Canal+ klientów Orange żadnych nie obsługują, tylko z powrotem kierują do Orange!

Dotyczy to zarówno oferty satelitarnej DTH Orange z Canal+ jak i drugiej oferty kablowej IPTV Orange, też niby z Canal+, bo mają dostęp do Canal+ Online, a klienci DTH nie mają nawet dostępu do Orange GO!

Wszystko to jest razem w pakiecie Orange LOVE standard i tylko Orange to wszystko obsługuje sat, i kabel , ale już jak to już inna kwestia, czyli praktycznie wcale i za pośrednictwo jakieś............

Albo to powinno być przeniesione wszystko całkowicie do Canal+, przynajmniej sama oferta satelitarna DTH Orange z Canal+, bo tego wcale w Orange nie obsługują i  mówią, że to nie z Orange...

bo nawet do strefa Canal+ tam nie da zalogować też i jest nie wiadomo co jest za te pośrednictwo.........nikt tego nie obsługuje, brak możliwości dokupienia wszystkie kanały, pakiety co są w Canal+!

I braki, kanały, pakiety..........teraz nawet kanały Viaplay nie będzie i Event Channel.(Premier League i Bundesligi też).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

@Henryk12 nie pisałem nic o IP TV Orange. Pytanie jest tylko o telewizję satelitarną. Obecnie jak jest podpisywana umowa, to na usługi telekomunikacyjne, to z Orange, na telewizję z Canal+, jeśli nie ma możliwości świadczenia usługi IPTV. Tu faktycznie jest problem, bo przy telewizji satelitarnej nikt nie chce pomóc klientowi. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

Dlatego jak nie raz już pisałem, jeśli ktoś decyduje się na ofertę Canal+ w technologii sat to umowę należy podpisywać bezpośrednio u usługodawcy, nie narażamy się wtedy na różne problemy z obsługą, dostępnością opcji dodatkowych, itp., itd. Oferta C+ brana za pośrednictwem Orange jest "okrojona" (niepełna) i wynikają z niej również inne problemy, takie jak opisane w temacie lub w innych wątkach na forum.

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

@slav72 jak widać autor tematu po raz kolejny podnosi podobny temat mimo iż w poprzednich wątkach jak dla mnie wszystko już zostało powiedziane.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

Niby tak ale to po co są te wszystkie cenniki i regulaminy promocji jeśli tam widzę czarno na białym że mogę dokupić a tutaj nagle jest problem. Umowę podpisałem na canal+ prestige i zobaczymy czy polsaty sport premium też będą dostępne gdyż przy podpisaniu umowy mam regulamin świadczenia canal+prestige jak i mistrzowskiej piłki która jest zawarta w tym pakiecie '' promocyjnie '' Jeśli nie będą to jaki sens jest mieć regulamin promocji i treść skoro danej rzeczy nie mam, odstępienie od umowy i dziękuję bardzo 🙂 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

Powiem tak, nie widzę żadnego sensu ani powodu aby brać ofertę C+ za jakimkolwiek pośrednictwem, przecież nie wiążą się z tym żadne zniżki na pakiety z powyższej oferty, a przysparza to tylko i wyłącznie problemów, niestety.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Telewizja satelitarna - problem z dokupieniem pakietu Mistrzowska Piłka. Co z tym zrobić?

https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27036/4c0bf001-ce2f-4a9d-a173-105822a59f88.pdf
Zgodnie z tym wykazem Mistrzowska Piłka jest świadczona razem z C+ Prestige więc na pewno będą.