Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Znikł mi,bo działał wcześniej w pakiecie Optimum+ kanał numer 124 FIGHTBOX HD, teraz plansza kanał niedostępny (dokup) na dekoder 4K ULTRABOX+ w Orange DTH z Canal+,

ale widzę pojawił się w zamian i zaczął działać (wcześniej nie działało) z pakietu Extra+ kanał numer 80 BBC Earth, 

więc raczej dobra zmiana.

Tylko nadal nie da dokupić pakietu kanały MULTI MAN PACK z Canal+, jest to tylko dla samych abonentów Canal+.........i nie ma na satelita w DTH Orange, podobnego pakietu jak FUN z IPTV Orange, tym samym brak nawet jednego kanału erotycznego, nie ma  i nie dokupisz wcale, bo nie ma w żaden pakiet i w tej ofercie satelitarnej DTH Orange z Canal+. History HD, History 2 HD, Adventure HD, SportKlub HD, też nie dokupisz i nie ma w żaden pakiet tego w DTH Orange...........

 

 

 

____________________

*Post wydzielony z tematu "Lista kanałów Orange telewizja satelitarna" - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Czemu nie ma kanału numer 80 BBC Earth również w CANAL+ONLINE?

I nikt tego tam nie dodał i nie dodaje jak pojawił również w pakiecie Optimum+?

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth


@Henryk12napisał(-a)

Czemu nie ma kanału numer 80 BBC Earth również w CANAL+ONLINE?

I nikt tego tam nie dodał i nie dodaje jak pojawił również w pakiecie Optimum+?


Takie pytania, to zadaj Canal+ 😎

To forum Orange, my takiej wiedzy nie mamy 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth


@Henryk12napisał(-a)

Czemu nie ma kanału numer 80 BBC Earth również w CANAL+ONLINE?

I nikt tego tam nie dodał i nie dodaje jak pojawił również w pakiecie Optimum+?


@Henryk12  ale jak to nie ma, jak jest w sekcji "Telewizja na żywo"

slav72_0-1646758575141.jpeg

oraz w sekcji "Kanały na życzenie"

slav72_1-1646758799754.jpeg

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Mam usługa DTH Orange satelitarna z Canal+ z usługa CANAL+ONLINE.

W Orange GO może i jest, ale w CANAL+ONLINE nie dodali mi tego kanału BBC Earth i nie ma,

teraz wchodziłem tam na swoje konto z Orange w CANAL+ONLINE, logowałem na komputerze

i nie ma tam wcale BBC Earth, na dekoder 4K ULTRABOX+ działa jest ok, a tam w CANAL+ONLINE nie i brak wcale,

dali tylko tam widzę w tym CANAL+ONLINE nowy kanał UKRAINA 24,

mam tam na swoje konto kanały BBC Birth, BBC Lifestyle w LIVE TV,

a tego BBC Earth tam brak i nie dodali mi na konto i nie ma.

Do kogo z tym zgłosić? Bo z CANAL+ pewnie mnie odeślą do Orange z tym, bo nie obsługują klienty Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

@Henryk12  ale ja dałem tu zrzuty z apki Canal+Online z komórki i ten kanał jest jak widzisz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Ale co te zrzuty, logowałem teraz ze swojego konta z Orange w tym Canal+Online na laptop i nie mam na koncie wcale tam tego kanału BBC Earth, jak pisałem powyżej, jest on pewnie tam w Canal+Online po staremu w pakiecie Extra+, temu brak, bo wcześniej go nie było w moim pakiecie kanały i teraz pewnie mi go tam nie dorzucą na konto w tym CANAL+ ONLINE i nikt tego nie zmieni.........

Temu działa jest tylko na dekoderze sat. 4K ULTRABOX+, a w Canal+Online brak.

Nie wiem, może u Ciebie jest, u mnie nie ma wcale tego BBC Earth w Canal+Online z konto Orange.........

Sprawdzę jeszcze raz.

Nie mam po National Geographic People mam od razu BBC Birth, a BBC Earth brak...........

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

@Henryk12  może u mnie ten kanał jest z tego powodu że mam usługę tv bezpośrednio od Canal+🤔


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Właśnie masz usługa bezpośrednio z Canal+ to masz, a ja mam z Orange ta usługa i to samo i nie mam, zostaje upominanie, nie wiadomo do kogo i czy to jest sens w ogóle...........dam chyba se spokój z tym.

Bo to będzie bardzo długie oczekiwanie zanim załączą i czy ktoś załączy.

Ale nie rozumiem, jak masz bezpośrednio z Canal+ umowa, nie za pośrednictwo Orange to tam są inne chyba pakiety tv, trocha tak mi wydaje niż w Orange. Czy podobnie jest?

Właśnie nie ma w Orange wcale pakietu MULTI MAN PACK to musi być inaczej.

Ale dziwnie jak na dekoderze znikają pojawiają nowe kanały, to w tym Canal+ Online powinno być podobnie, przestaje działać na dekoder znika z Canal+Online, działa na dekoder i od razu powinno być na konto w Canal+Online, ale tak niestety widać nie jest. I trzeba upominać, ale do kogo odnośnie tego Canal+Online jako klient Orange.

Na infolinia od tego CANAL+ONLINE i czacie tam obsługują tylko samych abonentów Canal+, a Orange niestety nie, bo nie mają ich umowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Telewizja od Canal+: Zniknął kanał Fighbox HD, a pojawił się BBC Earth

Na dekoderze działa ten kanał 80 BBC EARTH, w pakiecie Optimum+ dla klientów Orange, w pakiecie Komfort+ dla abonentów Canal+, a do CANAL+ONLINE, nie chce dać tego ten Canal+......ani tu ani tu.

Motywują to tym, iż nie mają na to licencji tam, chodź działa u niektórych abonentów Canal+ z wyższym pakietem u nich w tym Canal+Online.

Lub odpowiadają, że jest to w wyższym pakiecie Extra+ i nie dadzą w Canal+Online w te niższe pakiety co działa na dekoder.........a klienty Orange wcale nie obsługują.