Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

Czy ktoś może wyjaśnić mi jak zrezygnować z pakietu C+ Select? Umowa skończyła się ponad rok temu. Umowę na pakiet podpisywałem z Orange. Faktury płacę do Orange. Infolinia Orange mi mówi że zrezygnować z pakietu mogę tylko w C+. Oczywiście w salonie C+ i na ich infolinii powiedzieli mi dokładnie to co myślałem, czyli że mam się zgłosić do Orange. Czeski film. Ktoś, coś??? 

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

@ironspartan  w związku z tym że od niedawna usługi z pakietów Canal+ są podpisywane właśnie z tym operatorem proponuję zrobić tak, dla Twojego "świętego" spokoju wyślij/zanieś pismo z odręcznie napisaną rezygnacją do Canal+ i do Orange. Możesz również złożyć taką rezygnację w salonie/placówce partnerskiej Canal+ i Orange, mają oni gotowe druki które wydrukują na miejscu i złożysz tylko podpis, pamiętaj aby mieć ze sobą numer umowy i dowód osobisty. Jeśli jednak będą robić problemy w salonach/placówkach partnerskich to wysyłaj pisma listem poleconym pocztą i tyle, jesteś na umowie bezterminowej i termin wypowiedzenia to 30 dni od daty wpłynięcia pisma do operatorów (jeżeli wysyłasz pismo to pamiętaj aby napisać od kiedy miałeś umowę na pakiet, nazwę pakietu, kiedy zakończyła się umowa terminowa, numer telefonu,numer umowy i abonenta i Twoje dane łącznie z numerem PESEL). Pamiętaj o własnoręcznym podpisie.

Adresy to:

Canal+ Polska SA

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

Orange Polska SA

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

@ironspartan przykro mi, że trafiłeś na tak niejasne informacje. W Canal+ rzeczywiście nie będą mieli jak od Ciebie przyjąć rezygnacji. Zgodnie z instrukcją należy wydrukować formularz i złożyć go w salonie Orange. Ale tak jak @slav72  można również napisać samemu i wysłać do Orange. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

@ironspartan Witaj Zadzwoń jeszcze raz na infolinię. Musisz trafić na kumatą osobę. Obecnie zgodnie z prawem telekomunikacyjnym rezygnacja można wnieść  zdalnie. Kwestia chęci - podejrzewam, że trafiłeś na osobę, która nie zna ofert i funkcjonalności usług

 

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

W przypadku innych usług nie ma problemu zrobić rezygnację przez telefon. Od razu można wtedy dostać potwierdzenie jej złożenia (automatycznie generowane) W przypadku Canal - nie ma takiej opcji. Oczywiście można się uprzeć aby konsultant wprowadził takie zgłoszenie i zobaczyć jaka przyjdzie odpowiedź.  

 

EDIT:

Tak na szybko jeszcze spojrzałam, że sam Canal + gdy u nich podpisało się umowy też wymaga formy pisemnej (list, salon albo scan na ich koncie). Więc dla mnie na logikę jeśli taki pakiet jest przez Orange to nie przyjedzie rezygnacja telefoniczna. 

 

https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-zrezygnowac-z-umowy 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12927
  • 53121
  • 616

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

@ironspartan  infolinia sama w sobie nie może tego zrobić. Może jednak wystawić zlecenie na takie coś i przesłać dalej. Rezygnację na piśmie możesz złożyć i właśnie na to się powoływać dzwoniąc na infolinię i wymagając wprowadzenia takiego zlecenia zgodnie z pismem wysłanym do Skierniewic. C+ to dalej temat dla naprawdę dobrych konsultantów

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

@ironspartan jak dla mnie na razie nie ma co walczyć o założenie zgłoszenia. Lepiej poczekać aż pismo do nich dotrzeć, (nadmiernie jeszcze, że dokumenty w Orange podlegają kwarantannie 24 godziny) potem wiadomo jeszcze kancelaria musi odnotować, ktoś zeskanować i wrzucić w system. Wtedy będzie zarejestrowane jako zgłoszenie rezygnacji. Więc po jakiś 2-3 dniach po wysłaniu przesyłki można sprawdzić czy jest. I wtedy trzeba czekać na odpowiedź z potwierdzeniem odłączenia usług w oczekiwanym terminie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Rezygnacja z pakietu Canal+ Select

Udaj się do Salonu Orange i tam złóż rezygnację, nie mogą odmówić przyjęcia, poproś o pisemne potwierdzenie przyjęcia.