Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

U mnie pakiet tv jest ten sam co miałem tylko że według ich listy to dodano nowe kanały których ja narazie nie mam. A może wokół nie będę miał. Zobaczymy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Ją tak miałem podobnie ostatnio, bo przedłużyłem umowę na 20kę i TV Orange. Trzeba wcisnąć jeśli dobrze pamiętam na pilocie od dekodera 998 po kilku minutach u mnie doszły te kanały z pakietu Optymalny, gdyż miałem zaledwie kilka kanałów. Myślę, że już jest ok.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Dałem na pilocie 998 i nic sie nie stało pozatym, że przełączyło mi się na jakiś  TVN. A to trzeba wcisnąć na włączonym czy wyłączonym dekoderze?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Na włączonym. Możliwe że się pomyliłem i powinno być 988. Wybierz 999 będzię najłatwiej i przyciskiem p- program jedź w dół wybierając niższy kanał. Tam będzie plansza i trzeba chyba wpisać ok


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Już wiem dlaczego mi nie działają sposoby przez Ciebie podane. Bo ty masz telewizje kablową a ja satelitarną. A odświeżanie w kablowej i satelitarnej robi się inaczej.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Sorry, że od razu tak nie pomyślałem o TV satelitarnej, że możesz ją mieć. Chciałem dobrze pomóc. Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać Twój problem z TV z satelity. Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Problem rozwiązał się sam. Po wejściu w życie 26 marca aneksu do umowy pojawiły się wszystkie kanały których brakowało. Pozdrawiam wszystkich którzy odpowiadali na moje posty.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Witam

 

@kamilnet85, za każdym razem, gdy akceptujesz rozwiązanie, ktoś może szybko znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej